Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közös kassza, sok veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza, sok veszekedés van miatta?

Figyelt kérdés

Közös kasszán vagyunk az összeköltözésünk óta. Nagyon rossz döntés volt. Én spórolnék, vannak terveim, a párom meg simán elköltené az utolsó fillérünket is pl tippmixre.

Ti hogy oldjátok meg a dolgot?

Mit javasolnátok nekünk? Valami megoldás kell, mert már nem bírom, hogy a semmiért dolgozok, de azt sem akarom hohy háború legyen.



2021. márc. 23. 18:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele. Én ebben a helyzetben vagyok, úgyhogy gyerek is van. Csak rosszabb lesz, hidd el...
2021. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
Az mondjuk komoly, hogy a közös pénzt el meri tippmixelni pofátlanul. :D az exem is nagy tippmixes volt, de én nem is közös kasszáztam vele. Szépen odaadta hónap elején a lakhatás felét, meg a kajapénzt. Onnantól azt csinált a maradék lóvéjával, amit akart. Mondjuk szeretném hozzátenni, hogy ő is mindig csak ígérte, hogy leáll. Olyannyira leállt, hogy milliós tartozást halmozott fel magának + már - már illegális dolgai lettek. Én kiadtam az útját.
2021. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Mióta vagytok együtt és mennyi idős a barátod? Nagyon nem jó jel, ha ennyire képtelen takarékoskodni. Ez olyan tini, korai húszas években még csak-csak, de azon felül illene gondolni a jövőre. Te gondolsz, ő pedig láthatóan nem. = nincs közös jövőkép = az idődet pazarolod mellette.
2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi tizenéve élünk közös kasszán, nekünk sosem volt gond belőle mert azonosak a terveink és mindent meg tudunk beszélni.


Én egy olyasvalakivel együtt se lennék, aki elkölti a pénzünket Tippmixre meg ilyen baromságokra.

2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén nálatok a külön kassza sem oldana meg semmit. Rendben van, hogy a közös költségeket felezitek, a maradékot ő elszórja, te félreteszed. Tegyük fel, hogy tartozása sem lesz, de ez sincs kizárva. Telik-múlik az idő te úgy érzed eljött az idő ingatlanvásárlásra. Ekkor mit csináltok? Neked lesz egy fél ingatlannyi pénzed, neki semmi. Egy olyan emberrel nem lehet közös nagy célokért tenni, aki alkalmatlan rá. Más esetben, te mennél nyaralni, ő meg marad otthon, mert nem lesz rá pénze? Hogy működik ez családként? Sehogy!
2021. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
Te milyen jövőt tervezel egy ilyen pasival?
2021. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen srácokkal a fiatal éveket jó tölteni, esetleg. 12-es vagyok, mi évekig nagyon jól megvoltunk, míg el nem durvult ez a függősége. + évekig együtt sem éltünk, mert én még suliztam még 4 évig,mikor összejöttünk. A nyaralasokat, utazgatasokat mindig megoldotta, aktuális havi fizuból kifizette, aztán valahogy el tengett-lengett a hónapban. :D így jó volt vele, mert külön éltünk és idézem a mottóját:,, nekem többet ér a pillanatnyi öröm "

Ez rendben is volt, míg én utol nem értem őt. Én vágytam volna már közös életre, tervekre, de ő? Semmi.. Tökéletesen elég volt neki, hogy odacuccolt hozzám az albiba, aztán ennyi. Én nagyon szerettem, de egyre jobban motoszkált bennem, hogy egy ilyen emberrel hogy és miből fogok közös otthont venni? Házasodni? Gyereket vállalni? Sajnos sehogy. :(

Azt nem bánom, hogy vele voltam, mert nagyon szép évek voltak, mellette nőttem fel. De ő sajnos megmaradt lélekben és felfogásban ugyanaz a 22 éves fiúcska, aki akkor volt, mint amikor megismertem. Kár érte, tényleg.

2021. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Savlekotő ***** válasza:
94%

Nem jövünk össze alkoholistával,agresszívval szerencse játékfüggővel drogossal,mentális beteggel,sérült személyiséggel stb stb. Ezt úgy írom hogy sokáig addiktológusként húztam az igát Mi lesz ha lesz közös gyerek, de a tápszerre valót is el tipp mixeli,vagy a házat a fejetek fölül,eladja ami mozdítható,vagy ellopja,mert kell a pénz a tutira? Ész hová mész? Még időbe vagy hogy lépj,kifelé ebből.. Ha már most ez van,ez később csak rosszabb lesz,legyen eszed mert az rosszabb lesz mint a háború..

70F

2021. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%

Nyissatok egy közös számlát, ahova vagy egyenlő összeget, vagy fizetéssel arányosan egyenlő százalékot utaltok. Ebből intézzétek a közös kiadásokat, bevásárlást, és ne költsetek ebből szórakozásra. A maradék fizetést mindenki arra költi, amire akarja.


Húzz meg egy nagyon éles határvonalat most, mert a szerencsejátékosok nem szoktak leállni.

2021. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Mi a közös kiadásokat közösen álljuk (lakhatás, bevásárlás, közös megtakarítás), a maradékkal mindenki azt csinál, amit akar.
2021. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!