Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért keresik a fiatal lánykák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresik a fiatal lánykák az idősebb férfiakat? Sokat lehet olvasni, hogy jó az együttlétük,a megértés, a sex. Létezik ilyen? Ma a házasságban pont a megértés és a szex hiánya a fő probléma. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy Férfi teljesen másképp viselkedik, gondolkodik mint egy pasi vagy egy srác, fiú...
2021. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Én 16 éves voltam, amikor összejöttem a hat évvel idősebb párommal.

Korán kellett felnőnöm, így egy kicsit talán fejletebb voltam lelkileg, nem érdekeltek sosem azok, amik a velem egykorú lányokat.


Én azért kerestem idősebbet, mert attól féltem, hogy a fiatalabbaknak, velem egykorúaknak nem komolyak a szándékaik, nem tudnak feltétlenül felelősséget vállalni, de ez nyilvánvalóan egyénfüggő. (Én akkoriban ezt tapasztaltam, láttam magam körül.)


Férfit szerettem volna, akivel lehet kommunikálni, nem azon szerettem volna aggódni, hogy mi az amit nem mond el, mikor dönt úgy, hogy nem élte ki magát, stb. Ezek a szempontok végül bejöttek, mert még mindig együtt vagyunk, pedig eltelt pár év.

Hat év nem sok idő, de azért gondoltam válaszolok.


Szerintem is a kommunikáció és a szexualitás bárminemű hiánya okozza azt, hogy egy kapcsolat tönkremegy.

2021. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
6 év nem korküéönbség egy kapcsolatban. Csupán idősebb mint te.
2021. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volt leírva mi számít annak a kérdező szerint, és ez igazán szubjektív dolog, ezért is válaszoltam.

(2)

2021. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van! Akkor elnézést! :)
2021. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb generáció valamilyen szinten a megbizhatóságot sugallja a fiatalabb nők felé, nem úgy mint a saját korosztályuk, akik céltalanul lézengenek az életben.

Tisztelet a kivételnek persze!

2021. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es 6 év az semmi.
2021. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy idősebb férfi érettebb, tapasztaltabb (szexuális téren is) és jobb esetben tudja mit csinál, hogy hogy kell bánni egy nővel. Így a "kislánykák" igazi hercegnőnek érzik magukat az idősebb férfi mellett, akinek (a fiatalabb korosztállyal ellentétben - 25/27 év alatti fiúk/férfiak) már biztos állásuk, megtakarításuk, lakásuk, autójuk = biztos és megfelelő egzisztenciájuk van. Azért nem mindegy, hogy egy koliszobában szobatársak mellett vagy saját lakásban, nyugalomban szexel az ember.


Ezzel csak az a baj, hogy az ilyen férfiak, akik "mindenben jók és tökéletesek", mint amit fent leírtam pontosan tudják hogy mit szeretnének és mit nem. Ők nem valószínű, hogyha eddig nem házasodtak meg akkor most meg fognak és pár év kapcsolat után, amikor a fiatal lánykák már nem lesznek olyan ártatlanok és bájosak akkor az idősebb férfi lecseréli őket egy újabb fiatal lánykára.


Tisztelet a kivételnek, nyilván általánosítás, de az ilyen kapcsolatok ritkán végződnek házassággal és ha mégis akkor sem itt lesz probléma a megértéssel és a szexxel.

2021. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!