Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatban élni,annak ellenére hogy szakítófélben vagyok.

Szerelemmel indult kapcsolatunk,aztán részemről a többfajta elvárás felém kiölte belőle a romantikát.Leginkább már szakácsnőnek,takarítónőnek és szexuális szolgáltatást nyújtó valakinek érzem magam.És hát a fontosabb dolgokat sem velem dönti már el párom.

Szeretek egyedül aludni,szeretnék munka után akár pihenni és nem főzni,szeretném ha szolgáltatások nélkül is szeretnének.

Csak úgy hogy vagyok.Szeretnék egy kapcsolatban sok beszélgetést és szabadságot.Persze megcsalás nélkül.46/nő vagyok,létezik ilyen kapcsolat?


2021. ápr. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem a lenyeg a kompromisszum, en pld szivesen fozok, allok a konyhaban orakig a baratnomnek ha o meg mosogat + takarit.
2021. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne legyen redszeres szex (heti 2-4) azt csak aszex vagy inpotens pasival a többit bármelyik kicst jol nevelt pasi teljesitteni tudja.
2021. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen csak azt nem értem miért kell erőltetni a szexet is,legalábbis az én kedvem úgy elment tőle.Ha nem lenne elvárás az esetben jobban lett volna kedvem hozzá.
2021. ápr. 15. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Így működik egy férfi szervezete nekem se tetszik hogy így van de ez van eszt kell szeretni. Amúgy azt nem mondom hogy erőltetni kell ha nem akarod, de van kezed meg szád meg melled is.
2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mingli kapcsolagnak hívják amit keresel.nagyon sokan nyitottak erre.


Összekoltozés meg minden elvárás mentes de komoly monogám kapcsolatok

2021. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 évig éltem egy ilyen pasival. Én úgy éreztem mindent megteszek neki, meg hogy jól működjön a házasságunk, ő meg semmit, sőt megcsalt, válás után kiderült, hogy nem először.


Most egy éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és igen nincs konkrét elvárás, hogy most akkor főzzél, mossál stb. Rengeteget beszélgetünk, ha épp nincs kedvem elmosogatni, elmosogatok máskor, vagy van hogy ő mosogat el, vagy épp más amit nem tudtam megcsináni, megcsinálja. A sex sem elvárás, pedig nagyon ott vagyunk együtt abban is. 4 hónapja élünk együtt, és nagyon jó.

38 vagyok ő pedig 43 :)

2021. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!