Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan, hogy mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

II.Dartheon kérdése:

Létezik olyan, hogy mind a két fél egyenlő egy olyan párkapcsolatban, ahol mindkét fél egynemű?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés az, hogy létezik-e olyan, hogy egy homoszexuális párnál egyenlőként kezelik a partnerek egymást, nincs az, hogy domináns, meg alárendelt.. hanem közösen együttműködve a gondjaikat megoldják, és nem arra megy ki a játék, hogy egymást szemét kikaparják... hanem közösen együttműködnek a közös célok elérésért.


Előző kérdésemben a hetero párokat kérdeztem, elég érdekes válaszok jöttek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



2013. dec. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár mi még nem élünk együtt, de amikor találkozunk, soha fel sem merül, hogy valamelyikünk a másik alá lenne rendelve. Az ágyban én vagyok a passzív, de mindketten férfiasak vagyunk, senki nem gondolná külsőleg, hogy melegek lennénk. Ha összeköltözünk majd, akkor is szeretném, hogy ez az egyenlőség megmaradjon. Én például arra is ügyelek, hogy ne vágjak fel azzal, hogy nekem diplomám van és jobban keresek, mint a párom. Amúgy szerintem a párok közötti egyenlőség egynemű párok között jobban érvényesülhet, mivel itt nincsenek előre leosztott szerepek, hogy ez női munka, a másik férfi munka, itt a felek kölcsönös megegyezésén alapul minden, amelyet segít az is, hogy 2 fiú jobban megérti egymást, gondolok itt arra például, hogy nem kell női hisztiket elviselni.


27/F és 29/F

2013. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűűűű :)

igen, teljesen egyetértek veled, és köszi a válaszod :)

én is hasonlóra jutottam.

2013. dec. 11. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!