Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudtok hűségesek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtok hűségesek lenni éveken keresztül?

Figyelt kérdés
Sose indul be a veretek?
2021. ápr. 20. 00:04
1 2 3
 11/21 Alessandro10 ***** válasza:
100%

A hűség döntés kérdése.

Nálam is előfordult, hogy szexuálisan megtetszett valaki, viszont tiszteltem annyira a feleségem,soha nem lettem volna képes arra, hogy megcsaljam. Őt választottam, Ő volt a párom, így bármekkora is lehetett időnként a kísértés, mindvégig kitartottam mellette.

2021. ápr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

De, beindul a vérem, olyankor nekiesek a férjemnek és szexelünk egymással. 17 éve vagyunk együtt.

Nem azt mondom, hogy nem veszem észre ha valaki vonzó vagy nem tetszik meg soha más, hanem azt, hogy ezt nem bátorítom magamban, nem megyek tovább a gondolat szintjén. A házasságunk, a jelen életünk, a boldogságunk többet ér nekem, mint egy kósza szex, ami potenciálisan nem is lesz számomra élvezetes. A hűség nem egy szuperképesség, amivel valaki vagy együtt született, vagy nem, hanem egy tudatos elhatározás, ami mellett vagy kitartasz, vagy nem. Nem atomfizika, mindenki képes rá, ha akarja. Valakinek könnyebb, valakinek nehezebb, de senkinek sem lehetetlen.

2021. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon alacsony a libidóm, egy férfinek sem elég. Ha többet kéne szexelnem, az élet egy kín lenne.
2021. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

11 éve vagyunk együtt, monogám ok vagyunk,nekem nem is hiányzik más férfi,mindent megkapok a páromtol. Még mindig eszméletlen a szex,szoktunk újítani is, segédeszközök,szexi fehérnemű, néha kok.inozunk. Na az nagyot lendit mindenen.

30N 35F

2021. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem értem mi benne a nehéz, de komolyan. 10 éve vagyunk együtt, nem mondom azt, hogy soha nem volt semmilyen kísértés, de mivel nem vagyok valami primitív ösztönvezérelt lény ezért kb. 2 perc alatt lerázom ezeket magamról.
2021. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Mindig ott van a kísértés. Az előző páromnál engedtem is neki.

Az a baj velem, hogy pár alkalom után már nem hoz lázba a szex ugyanazzal az emberrel.

2021. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

Könnyen. Szerelemnek és tiszteletnek hívják. Szeretjük egymást, és tiszteljük egymást. Egymás érzéseit is. Ennyire egyszerű. (11 éve vagyunk együtt).

Ha valaha ott tartanánk, hogy nem szeretnénk egymást többé, ( vagy egyikünk nem szeretné már a másikat), akkor inkább válás, mint a másik megalázása. Ez egyikünknek sem fér bele. Ennyi.

2021. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Remeljuk kokainozas kozben nem fogan kisbaba:)
2021. ápr. 20. 20:50
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

18.

Nem,nem lesz baba.Lepontoztak,de se baj, ez csak egy kis plusz nálunk, 3 havonta kicsit elengedjük magunkat.

2021. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még csak nem is vagyok kifejezetten monogám típus, voltam már nyitott kapcsolatban is. De amikor valakinek hűséget ígérek, akkor betartom. Mert van gerincem, és elsősorban az agyam irányít. A hűség döntés kérdése.ha tudom, hogy elcsábulnék, ha elmennék valakivel bulizni akkor inkább kihagyom azt a bulit. 3,5 éve nem voltam mással, csak a férjemmel. 27N
2021. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!