Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak számotokra mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra mit jelent az otthon melege?

Figyelt kérdés

Engem úgy neveltek hogy ez a nőnek a "feladata" hogy megteremtse ezt. Tudom a mai világban ez az otthon melege nem létezik lassan és nehogy bármi feladata legyen a nőnek (is).


Férfiak miből érzitek az otthon melegét amit barátnőtök teremt s hogyan?


2021. ápr. 24. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell, hogy a feladata legyen, lényéből fakadóan a hobbijai, érdeklődése, világlátása az egy átlag nőnek, amit pl én az "otthon melegének" hívok.

Nálam amit nem akar, ne csinálja, egyértelmű, nem munkaközösség ez, vagy főnök-alkalmazott viszony.

2021. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A konzervatív férfiaknak azt, hogy a nő otthon van, főz, mos, takarít, parancsra szopik, megcsalást nem vesz észre, egyedül neveli a gyereket, igényei nincsenek, kussol és szót fogad. De ez nem túl jó marketing, ezért próbálják szépíteni. Otthon melege, hátország, hagyományos értékrend, klasszikus családmodell stb. Mind ugyanezt jelenti.
2021. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az otthont és annak hangulatáért és fontosságáért mindkettőnknek tennie kell és így is van. A barátnőm már a felvetés miatt is kidobna, hogy háziasszony legyen és én is részben azért szerettem be, mert annyi terve van és nem csak bambán néz a jövő elé.

Mivel több helyen éltünk már, volt, hogy lakóautóban utaztunk, így az ő jelenléte. Hogy ott van, együtt élünk át élményeket, mindig tudunk beszélgetni és igazából ennyi. Ha együtt vagyunk, akkor részben már meg is van az otthon melege. Az otthoni teendőket, mint sütés-főzés, takarítás pedig felváltva vagy közösen csináljuk. Sajnos a #2-es által leírt helyzet manapság is gyakori, nekem elmondhatatlanul taszító és szembemegy egy kapcsolat lényegével.

27/F

2021. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az otthon melege az, hogy szeretettel várnak, szívesen látnak. Lehet minden patika, meleg étel az asztalon, ruha a szárítón, de ez kit dob fel, ha úgy bánnak vele, mint a kutyával.
2021. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az otthonért mindkét félnek tennie kell. Nem tudom, hogy mondhatom e, hogy az otthon melegét akarom, de nekem elég nagy vágyam, hogy egy normális helyre tudjak hazamenni. Ne legyen veszekedés, mindent normálisan beszéljünk meg, ne nyomjuk rá a saját stresszünk a másikra. Legyen nevetés, érezzük jól magunkat szinte mindig. Legyünk figyelemmel egymás igényeire.
2021. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!