Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy akarja a szexet?

Figyelt kérdés

2-3 naponta szoktuk csinálni, de most 2 hete nem volt semmi nem tudom mi a baja.

Ha elkezdem csókolgatni elhúzza magát, a kapcsolat elején csinált így mikor még szűz volt.

Kérdeztem tőle azt mondta hogy semmi.

Amúgy minden rendben van sokat beszélgetünk, mindent meg tudunk beszélni.

4 éve vagyunk együtt


2021. máj. 9. 23:07
1 2 3
 1/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Dobni akar, csak nem akar megbántani. A nőktől hiába kérdezed mi baja van, mindig az a válasz, hogy semmi.
2021. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

nagyon megkeseredett lehetsz 1es.


lehet, hogy stresszes és most nem kívánja a szexet. vagy egészségügyi problémája is lehet, amiről nem akar feltétlenül beszélni. ha pl állandóan együtt vagytok akkor nem csoda, hogy kívánja

2021. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
44%
Nem vagyok megkeseredett egyáltalán, itt nem a szex a lényeg hanem, hogy 4 év után nem hagyja még azt sem, hogy csókolgassa, elhúzza magát.
2021. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

2-re:

A fene megette, ha 4 év párkapcsolat után nem akar beszélni az eü. problémáiról. Pont olyanról, ami miatt éppen szexelni nem tudnak.


Csókolgatást se akar, tehát az intimitástól is menekül, nemcsak a szextől.

Szerintem is vagy fontolgatja a szakítást vagy valaki más van a képben, ezért nem tudja, mitévő legyen.

2021. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Dobd ki. Ne alapozz egy életet olyanra, aki képtelen kinyitni a száját és elmondani, hogy mi a baja.


#2: Már miért lenne megkeseredett? Undorító, amit itt néhányan nők lenyomtok. Ha egy nő bármit csinál, akkor véditek, amikor férfi, akkor elszidjátok mindennek. Ebből áll már az oldal 90%-a.

2021. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is más van a képben.

Másrészt ha nem tudja kinyitni a száját és elmondani, hogy mi a baja, téged meg kétségek között hagy, az is önmagában már szakítóok, ha hosszabb ideig csinálja.

2021. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Üljetek le, és kérdezz rá, biztos nem semmi az ok, ne hagyd annyiban, míg el nem mondja.
2021. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretné veled a kapcsolatot és tenne a helyrehozásért, akkor maradj vele, de ha nem tesz érte, akkor menjetek szét.
2021. máj. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Két hete tart ez, de ti már arról beszéltek, hogy midennek vége, csak mert nincs szex. Jól sejtem hogy férfi hozzászólókhoz van szerencsém?

Kérdező, próbáld vele megbeszélni, várj egy kicsit. Ha nem változik a helyzet akkor baj van. De két hét semmi, az egy sima gombás fertőzés is lehet amiről nem akar beszélni.

2021. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Nagy dolgokat nehezebb elmondani a párodnak. Én pl gyűlöltem, hogy csak akkor csókolgatott és ölelgetett ha meg akart dugni(naponta).. Sosem volt olyan, hogy csak a közelségem miatt csinálja, mindig àtment szexbe. De ha már átment szexbe, legalább egyszer lett volna, hogy az én kedvemre csinálja CSAK, tehát kinyal és nem dug meg, de olyan se volt.Mindig ugyanúgy, mindig tudtam mi jön(nekem meg sosem volt orgazmusom, tudta, de nem érdekelte). Az elején még oké volt, aztán úgy fél év után már nem. De ezt nem vághatod csak úgy hozzá, mert le fogja tagadni(ahogy nálunk is)”dehát mindig köszönéskor is megcsókollak” az meg nem olyan. És kihozza, hogy hisztizek, pedig nem..


És igen, a szakítás előszele, ha már az egyik fél elérte, hogy a másik ne akarjon neki megnyílni. Ezért pedig nem a hallgató fél a felelős, nemtől függetlenül!

2021. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!