Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy akarja a szexet?

Figyelt kérdés

2-3 naponta szoktuk csinálni, de most 2 hete nem volt semmi nem tudom mi a baja.

Ha elkezdem csókolgatni elhúzza magát, a kapcsolat elején csinált így mikor még szűz volt.

Kérdeztem tőle azt mondta hogy semmi.

Amúgy minden rendben van sokat beszélgetünk, mindent meg tudunk beszélni.

4 éve vagyunk együtt


2021. máj. 9. 23:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

9. Nem a szex a lényeg.

Hanem az hogy nem hajlandó megbeszélni hogy mi a probléma pedig nem ma jöttek össze hanem 4 éve.

Akivel nem lehet kommunikálni hogyha baj van azzal szakítani kell mindegy hogy férfi/nő van szex/nincs szex a helyzet.


Persze tudom én egy szemét férfi vagyok aki csak szexet.

2021. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Nyilván lehet ez átmeneti dolog is, de az biztos, hogy tipródik a kapcsolaton. Nem tudom másoknál hogy van, de ha nekem akármelyik barátnőmnek volt valami nemi baja, szólt nekem is, hogy addig ne legyen szex amíg nem derül ki mi a probléma, nem beszélve arról, hogy illik is,4 éves kapcsolatról van szó és ha ennyi idő alatt nem alakul ki ilyen bizalom a másik iránt, akkor ott baj van.
2021. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

10# “ Amúgy minden rendben van sokat beszélgetünk, mindent meg tudunk beszélni.”


Való igaz hogy a saját szerepét úgy állítja be mint a ma született bárányt.

2021. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, 5 szexből hány orgazmusa van a csajnak? Mert gondolom neked 5ből 5!
2021. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
Frigid
2021. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy minden rendben van sokat beszélgetünk, mindent meg tudunk beszélni."


Ahogy nézem mindent mégsem. Ráadásul nincs minden rendben amúgy sem.

2021. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

A "semmizés" valóban intő jel.


Én nő vagyok, én nem szokásom "semmizni". Ha bajom van, de nem tudom még jól megfogalmazni, akkor annyit közlök a párommal, hogy pár nap és elmondom, mi bánt - addigra kiforrik, meg tudom pontosan jelölni, mi miatt vagyok letört, idegeskedősebb, stb.


De nem megyek át jégkirálynőbe, mert azzal csak a kapcsolatnak ártok.


32n

2021. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
Kíváncsi lennék, hogy mire jutottatok, szerintem tanulságos lesz. Ha lehet, akkor írd meg.
2021. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Terhes ma volt orvosnál. Nem akarta elmondani addig meg nem volt orvosnál. Félt is hogy mit szólok erre mert azt beszéltük meg hogy először esküvő és utána gyerek. De most már mindegy én örülök neki nagyon🙌🏼
2021. máj. 10. 22:43
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nem számítottam... 😳 Gratulálok! 🥰
2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!