Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális? Vagy túl gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy túl gondolom és tényleg hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom hol kezdjem.. tavaly augusztusban jöttünk össze és november elején összeköltöztünk albérletbe (még akkor az elején volt elszórva egy olyan mondata, hogy azért költözik ő is ide, hogy ne egyedül kelljen fizetnem, de erre nem igazán figyeltem csak megmaradt bennem mint tüske) Nos az elején mindketten kb tüzeltünk hogy úgy fogalmazzak, meg még most is állandóan kívánjuk egymást, de sosem dug meg (fogalmam sincs miért, rákérdezni sem merek mert nem tudom milyen válasz jönne) ebbe már beletörődtem.. aztán már pár hónapja csak a laptopján játszik (vagy a haverjával vagy egyedül) ami nem is lenne baj ha nem állandóan ezt tenné (pl voltunk bevásárolni s le sem pakoltam a szatyrokat, de a laptopot már kapcsolta be) tényleg nem zavarna meg elhiszem hogy unatkozik itthon (mert munka keresésben van és mondta is, hogy amíg van ideje játszik) de mikor itthon vagyok olyan mintha egyedül lennék itthon mert ugyan úgy magamban ücsörgök, nem tudok szólni senkihez és ezt màr mondtam is neki de semmi csak az arcát húzta .. és ha már így a munkánál járok én itthon sem vagyok ha dolgozok reggel elmegyek és este jövök haza a szabad napokon csak takarítok pihenni nem tudok és nagyon unom és csomószor mondtam neki, hogy ez így nagyon nem jó hogy fáradt vagyok a térdem miatt néha járni sem tudok és akkor az egész pihenő napom a takarítással, rendrakással telik (mert ha már seprek pár óra és mintha mi sem történt volna) és akkor jön hogy ő segít és hiába vàgom hozzá hogy itthon van és kb csak sörért megy el itthonról és akkor akarja csinálni mikor már majdnem megvagyok mindennel és addig eszébe nem jutott, meg a sepregetős példához visszatérve azzal jön hogy én hülye vagyok mert azt hiszem, hogy ő egész nap mikor itthon van csinálja a retket direktbe (pedig nem hiszem ezt, de még a pultot sem törli le normálisan maga után még ha rászólok sem) s már néhányszor elmondtam neki a problémám, de nem tudom még mit tudnék tenni (én 23/L ő 22/F) s hogy ne csak panaszkodásnak tűnjön neki van autója én meg mindenhova gyalogosan járok sosem kértem hogy vigyen bárhova a munkából is simán hazasétálok még ha néha dupla időbe telik (a térdem miatt) és ma azzal jött hogy majd holnap haza hoz meg majd elvisz boltba ne sétáljak mert ugye fáj a lábam és hogy pihentessem és mondtam neki hogy tudja nagyon jól hogy engem nem kell vinni sehova és hogy eddig nem is zavarta soha hogy fáj a lábam miért most jut eszébe (de gondolom csak azért mondta mert ma is a haverjánál van vagy nem tudom) na mindegy lényeg a lényeg ezek amiket leírtam mennyire normális dolgok? (Még annyi hogy párszor mondtam már neki hogy nem vagyok az anyja hogy cselédkedjek és arra is csak húzta a fejét hogy hülye vagyok)
2021. máj. 22. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dodb ki a francba, semmirekellő tahó ember ez a csávó. Szerintem meg a minimum lenne, hogy visz kocsival bevásárolni. Ne add már le ennyire az igényeidet, kihasznál téged.
2021. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. De még csak nem is kapcsolat. Odaköltözött, mert így van egy ingyen cselédje. Neki csak léteznie kell.
2021. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És teljesen igazatok van csak azt nem értem, hogy ennyiből maradhatott volna az anyjáéknál és akkor fizetnie sem kéne semmit.. s nem tudom hogy esetleg ez még jelent e valamit kimaradt a leírtakból, hogy szégyenlős lett vagy nem tudom mert mindig pucéran alszik és ugye eddig mászkált is úgy előttem, de egy ideje már csak leoltott villanynál vetkőzik le meg találgatja magát s mikor fürdik megvárja míg kijövök hogy levetkőzzön pedig eddig nem volt ilyen probléma és ezt sem értem (s kb azóta tűnt fel mióta nem féltékenykedem)
2021. máj. 23. 00:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Takargatja magát**
2021. máj. 23. 00:23
 5/10 A kérdező kommentje:
A napokban megemlítettem neki, hogy néha jólesne, ha beszélgetnénk mert úgy nem nagyon szoktunk csak az átlagos dolgokról (munka és a másik családja) és erre is csak húzta az arcát
2021. máj. 23. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben le se szar téged. Már megdugni se akar. Csak kihasznál és te meg vagy olyan hulye hogy eltartod. Nem szégyenlős lett, hanem titkol valamit előled. Több mint valószínű, hogy megcsalt és lett neki valamilyen nemi betegsége, ami látszik a péniszén. Egyértelmű a helyzet.
2021. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lakotarsad, aki miatt uj pasival sem tudsz ismerkedni. Es nem merek arra gondolni, hogy esetleg most te tartod el.
2021. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kényszerít hogy együtt élj vele. Ott kellett volna kitenné amikor azt mondta hogy azért megy hogy ne egyedül fizesd. Az eérwm másinolfsla az hogy így ő de fizet egyedül egy albérletet.
2021. máj. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén: Miért vagy vele? Neked ebben mi a jó?

Ahogy én látom: dobd ki nyugodtan. Az egyetlen változás az lesz, hogy kevesebb lesz a házimunka. Esetleg több pénzed is marad.

2021. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" ma azzal jött hogy majd holnap haza hoz meg majd elvisz boltba ne sétáljak mert ugye fáj a lábam és hogy pihentessem és mondtam neki hogy tudja nagyon jól hogy engem nem kell vinni sehova"

De hát fáj a lábad, és bajod van vele, hogy ő nem segít. Amikor felajánlja, elutasítod, aztán meg szenvedsz miatta.


"de sosem dug meg (fogalmam sincs miért, rákérdezni sem merek mert nem tudom milyen válasz jönne) ebbe már beletörődtem"

Ezt sem értem. Sose csinálnék ilyet. Fogalmam sincs valamiről, de rákérdezni sem merek mert félek a választól, és inkább beletörődök? Nagyon durva. :D XD

2021. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!