Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az alvás mennyire " elfoglalts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alvás mennyire " elfoglaltság" párotoknál?

Figyelt kérdés

Akár mennyit pihen (alszik) ő ha van ideje akkor az biztos hogy aludni, feküdni fog más tevékenység fel sem merül hogy csinálhatna..

Pl:


Szabin volt 2 napot amiben semmit nem Csinált csak pihent,de a szabi utáni munkanapon is olyan fáradt volt reggel mintha 2holdat kapált volna, állandóan ez van nála..nem tud annyit pihenni hogy elég legyen. Ülő munkát végez.

Én már nem szervezek semmit, minek ha állandóan csak fáradt..


Egészségügyileg komolyabb baja nincs.


2021. máj. 29. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy nem ártana neki keresni valami hobbit 🤷‍♂️
2021. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs komolyabb baja, ehhez pont elég a vitamin hiány.
2021. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát, a heti két pihenőnapból legalább egy kell arra, hogy az ember úgy nagyjából regenerálódjék. A másik napot lehet valami programmal kitölteni, de ne kelljen már szombaton is ötkor kelni, mert az tényleg nyűg. Nekem is az lenne (beismerten lusta vagyok) hanem inkább csak délután valamit.


Eltérő az emberek alvási periódusa van aki elvan 5-6 óra alvással, míg másnak kell a 8-9.

2021. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Vitaminhiány vagy depresszió is lehet az oka. Mentális kimerültség esetleg.


Egy hétre menjetek el úgy szabira, hogy egész nap kirándultok az erdőben, túráztok, levegőn vagytok. Még ha amúgy nem is szeretitek az ilyesmit. A napfény és a természet közelsége, a friss levegő csodákat tesz. Főleg ha amúgy ülő munkája van szegénynek. Mentálisan abba is bele lehet fáradni, és azon az alvás nem segít (nekem is irodai munkám van, borzasztó, hogy le tudja szívni az ember energiáját, és hiába alszol erre, ez nem az a fajta fáradtság, mint egy jófajta kapálás után).

2021. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálam biztos hogy nem elfoglaltság, én aktívan szeretek "pihenni". Mindig akad valami barkácsolni való, ha nem, akkor biciklizek egyet. F
2021. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért ilyen, mert nem mozog.... a test pont annyira képes, mint amennyit elvársz tőle. Ha már egyszer irodai munkát végez, nem ártana sportolnia valamit, hogy egy kicsit felébressze a testét mély álmából. Sz@r lesz az első 1-2 hónap, de utána mint ha kicserélnék. Vitaminokat javasolnék még.
2021. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is irodai munkát végzek 20 emberért felelek. Igen, van hogy 14 órát is alszom annyira lefárasztanak.
2021. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A napi 8-9 óra alvás nélkül elporladok. Ezen egy pasi se segít, akkor is aludni fogok és pont.
2021. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben hogy kell a pihenés de amikor csak az alvás és alvás, még akkor is ha előtte napokig csak pihent, akkor is másnap is hulla fáradt..
2021. máj. 29. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana meglátogatni egy orvost.
2021. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!