Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok, ti mennyi időt töltötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti mennyi időt töltötök együtt esténként? Gamer srác párok véleménye fokozottan érdekelne.

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden este együtt játszunk pár órát, lassan jobb vagyok, mint ő😄 csak a warzone 😄

23N

2021. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem az én véleményem is számít, mert a mi kapcsolatunkban én vagyok a gamer :D (lány)

Ő soha semmivel nem játszott, én meg 14 éve wowozok. Engem nem zavar, amíg tiszteletben tartja, hogy néha pár órát erre szánok. Hála égnek ő pont olyan, hogy nagyon igényli az én-időt úgyszintén, szóval nálunk mindennapos, hogy miután végeztünk home officeban, ő a hálóban sorozatot néz, gitározik, zenét hallgat, én meg a nappaliban játszok. Ez általában 1-2 óra hétközben. Utána 2-3 órát vagyunk még együtt, ilyenkor közösen nézünk filmet, vagy főzünk, ilyesmi.

Hétvégén az én-idő 4-5 óra, többi idő közös.

Ez amúgy egy ilyen körülbelüli átlag, van mikor több, van mikor kevesebb. Sokszor megyünk barátokkal ide-oda, vagy kettesben randizni, szülőkhöz stb, elég aktív életet élünk. De olyan is van, hogy egész hétvégén szar idő van és itthon ülünk, olyankor 8-10 óra játék is simán megvolt, ő itt mellettem a kanapén zenét hallgatott fülessel stb. Ha elmegy a fiúkkal sörözni, vagy csapatépítő stb akkor is értelemszerűen több időm van játszani. Ezért mondom, változó.


Az nagyon fontos, hogy mindkét fél kapjon elég külön teret és elég szeretgetést is, az igények legyenek nagyon hasonlóak, ki mennyit szeretne a másikkal lenni.


23L-24F

2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!