Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Randi" ötletek, amiket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randi" ötletek, amiket lehet otthon is csinálni hétköznap esténként?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk valami minőségibb időtöltést a szokásos hétköznap esti lazítás mellé néha.

Faluban lakunk, van egy bowlingterem, oda néha elmegyünk, de nem mindig van kedvünk ugyanahhoz. Más nem igazán van, vagyis ott az erdő, de inkább áprilistól szoktunk kijárni kirándulni, akkor is inkább hétvégéken egész napra. Néha este elmegyünk Pestre moziba vagy színházba, de akkor éjfél után esünk haza, ami hétköznap nem a legjobb.

Van valami jó közös "randiprogram", amit lehet otthon csinálni, nem kell utazni érte?


2020. márc. 5. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Társasjáték, kártya, közös főzés, összeülni barátokkal, otthoni "wellness" gyertyafényes fürdővel, olajos masszázzsal, vagy tanulhattok együtt valamit, pl. idegen nyelvet.
2020. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Ezek nagyrésze az átlag esténk, ahhoz képest szeretnénk mást. :)

Pl társasozni/kártyázni, együtt főzni majdnem minden nap szoktunk. Együtt fürdeni nem nagyon, mert csak egy kis zuhanyzónk van. :D

Angolt próbáltunk együtt tanulni, annyira nagy sikere nem volt. :'D

Masszázs mindennapos mert sokat fáj a hátunk.

Barátokkal hétvégente szoktunk összejönni.

Szóval ezeken kívül kellene valami.

2020. márc. 5. 10:56
 3/21 anonim ***** válasza:

Nézd, én már 35 éves nő vagyok, például kifejezetten tetszik, hogy rendeltünk szexshop ól ezt-azt, de a legjobb az Exxxtázis társasjáték.

2 óra hosszáig unatkozni tuti nem fogtok :)

De például ha jön a jó idő, fantasztikus kint grillezni/bográcsozni este az udvaron.(exemmel volt egy épített medencénk, nyáron fantasztikus volt, ezt szeretném újra kiviteleztetni jelen kapcsolatomban)

Ha egy az ízlésetek, közösen valami jó filmet megnézni?

De csak ha cél nélkül elmentek kocsikázni, az se rossz, pláne ha útközben egymásra gerjedtek, otthon izgalmas lesz :)

2020. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3

A grillezgetés majd szuper lesz, de addig még pár hónap van azért, mire olyan idő lesz... :D

Filmet nem szoktunk hétköznap nézni mert akkor hosszúnak érezzük, általában sorozatokat nézünk hétköznap 1-1 részt, hétvégén film. Aztán utána kibeszéljük. :)

Kocsikázásból az a heti egy is bőven túl sok, mikor el kell mennünk boltba... Legszívesebben még azt is elkerülnénk.


Nem az unalommal van gond, sok mindent szoktunk csinálni, de azok már mind annyira alapvető programok... Néha abból szeretnénk kiszakadni.

2020. márc. 5. 11:27
 5/21 anonim ***** válasza:
Pogó?
2020. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Értem.

Szerintem próbáljátok ki azt a társasjátékot. :)

Hosszú és izgalmas.


Nos, mivel én eléggé a vad dolgokat szeretem, javasolnám nektek, próbáljátok ki olyanokat, amiket eddig nem. Mazochista típusú nő vagyok, ergo találunk itthoni programot. (persze ha ti nem, akkor nektek tárgytalan az)


Ha filmnézés nem (mint írtad) akkor menjetek el vacsorázni, menjetek el egy jó borospincébe... Passz, így más ötletem nincs.

2020. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Piknik a nappaliban, esetleg?
2020. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6

Írtam, hogy a faluban az egyetlen hely ahova el lehet menni, az a bowlingterem. :D

2020. márc. 5. 12:29
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát mi sem itt a faluban járunk ide-oda, hanem az országban (néha azon túl is) bármerre.

Mellesleg közel vagyunk Egerhez, az a város pedig tökéletes romantikus vacsorához, ott is aludni valahol.

Tényleg nincs más tippem, ha otthon nem találjátok fel magatokat, akkor menjetek el valahova. Csak tipp, ha ott is alszotok valahol, fel is dobja a hangulatotokat.

2020. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

57%-os, hétköznap estékre keresnek programokat, nm hétvégékre. A kérdező mondta, hogy nem tudnak utazni, mert akkor éjfél után érnek haza és másnap várja őket a munka.

Én a nappali piknik mellé bedobok egy kertészkedést is, fűszernövényeket lehet cserépben, bent is nevelni, ráadásul ez hasznos is. Esetleg DIY dekorációkat készíteni, feldíszíteni a közös otthonotokat.

2020. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!