Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom nem segit semmiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem segit semmiben, ha megis az trehany vagy amire oda er addigra 3szor is megcsinalom. Mit kellene csinalni, hogy hasznosabb legyen?

Figyelt kérdés

Most kiltoztunk ossze es ez volt az elso kozos hetvegenk. En csinaltam minden hazi munkat, mosogatas, mosas, fozes, takaritas, stb. Ha segit, akkor Abba bele lehet sza*ni.

Megkertem valamire, mondta hogy ok mindjart... amire odaert addigra termeszetesen mar megcsinaltam... hulla faradt vagyok es nagyon merges...

Ki hogy kezelte az ehhez hasonlo szitualciokat ?


2021. jún. 27. 22:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
10 De most konkrétan a kérdező helyzetéről van szó, nem a köztes állapotról van szó. Nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdező csinált mindent. Mellesleg 2021-ben elég gáz, hogy itt tartunk, hogy még mindig a nőnek kell delegálnia a házimunkát. Normális, igényes ember megcsinálja egyből amit kell, nem kell neki könyörögni. Meg egy egészséges kapcsolatban senkinek nem szabadna pihenni, amíg a másik dolgozik. Egy úriembernek ez főleg természetes.
2021. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%

11, Persze hogy a kérdezőről van szó. Azt mondja, hogy a fickó menne segíteni csak már mindent megcsinált előre.

Nekem inkább ilyen befeszültnek tűnik a kérdező, aki remeg ha mosatlan van és rögtön megcsinálja. Ha lát valamit rögtön arrébb rakja. 😄

Találkoztam ilyennel. Aztán elkezd másokat is bszogatni maga körül hogy megfeleljenek az ő kényszerbetegségének.


Nem vagyok sem lusta, sem link, sem mit tudom én. Simán megcsinálom a házi munkát és szeretem a rendet magam körül, de nem tikkel a szemem tőle, ha két mosatlan tányér van a mosogató alján. 😃


Osszátok el a feladatot és a ráeső részt talán várd meg h megcsinálja.

2021. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem varok el tul sok mindent. De azert jol esne ha lenne haszna is... termeszetesen a nagy semmittevesben elfaradt, igy lepihent delutan mielott a vendegeink megerkeztek... egyebkent en vagyok az aki napi 80 percet vezetek meloba oda vissza... 630-7ig talpon vagyok o meg otthonrol dolgozik...


Volt hogy probalt segiteni de akkor sem azt csinalta amit kertem. Pl a mosogato gep keszen volt el kellett volna pakolnia.. erre bele eroszakolta a tobbit es ketszer lett elmosva az is ami keszen volt...

2021. jún. 27. 23:46
 14/26 anonim ***** válasza:
11%
Na kisanyám! Lazítanod kéne magadon, nem a pasit megváltoztatni. Ha téged zavar, csináld meg te. Ha nem bírod elviselni,hogy nem akkor ugrik, mikor te elfingod magad, akkor csináld meg te. A lakás van értetek és nem ti a lakásért. Azt se tudod biztosan, hogy lusta és trehány, mivel időt se hagysz arra, hogy kiderüljön, mert egyből ugrasz, és csinálod. Remélem otthagy a pics.ba
2021. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
12 Dehogy csinálja meg... Te nem ugyanazt a leírást olvasod??
2021. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

15, Dehogynem. Mókás is. Figyelj figyelj:


"Most kiltoztunk ossze es ez volt az ELSŐ kozos hetvegenk" 😂

2021. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16 Jól bemutatkozott, a kis lustaság.
2021. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt ilyen lusta pasim.
2021. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondott mikor rákérdeztél, hogy:

- és a másik szatyorral mi a terv?

- a mosogatógépet miért indítottad kétszer?

- porszívózást vagy a felmosást vàllalod inkább?

Ne megcsinálod helyette, hanem kérdezd meg amire kíváncsi vagy

2021. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azt én sem vágom, hogy minek csinálod meg helyette? Szánalmas, hogy 2021ben még mindig ott tartunk, hogy néhány herének el kell magyarázni, hogy hogyan kell rendet tartani maga körül.
2021. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!