Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom nem segit semmiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem segit semmiben, ha megis az trehany vagy amire oda er addigra 3szor is megcsinalom. Mit kellene csinalni, hogy hasznosabb legyen?

Figyelt kérdés

Most kiltoztunk ossze es ez volt az elso kozos hetvegenk. En csinaltam minden hazi munkat, mosogatas, mosas, fozes, takaritas, stb. Ha segit, akkor Abba bele lehet sza*ni.

Megkertem valamire, mondta hogy ok mindjart... amire odaert addigra termeszetesen mar megcsinaltam... hulla faradt vagyok es nagyon merges...

Ki hogy kezelte az ehhez hasonlo szitualciokat ?


2021. jún. 27. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20. Sokan ezt hozzák magukkal otthonról le kell ülni velük és megbeszélni hogy ez igy nem megy hogy otthon nem csinálnak semmit.

Sokan még porszívót se fogtak életükben otthon anyuka mindent megcsinált zokszó nélkül.

Meg kell nekik mutatni hogy hogyan kell csinálni 1-2-3 alkalommal és ha azt látod hogy nem is akarja megcsinálni akkor egyszerűen dobni kell őket.

És megmondani hogy miért hátha tanulnak belőle ha minden nő ezt csinálná és ahelyett hogy mindent megcsinál zogszó nélkül akkor nem ez lenne a helyzet.

2021. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21 Ez mind igaz amit írsz. Viszont az eléggé irreális-bár így kéne lennie ideális esetben-hogy, ha 2-3szor nem csinálja, utána dobja ki. Azért általában el szokott telni fél-egy év kapcsolat, mire összebútoroznak. Utána mondjuk vesznek ki lakást közösen, aláírják a szerződést, becuccolnak, aztán 1 hónap múlva költözzenek szét? Jó lenne, ha ez ennyire egyszerű lenne, csak a valóságban ez nem túl gyakran kivitelezhető. Ezért van az, hogy sokan szenvednek egy lusta, igénytelen emberrel, mert nem olyan egyszerű tőle szabadulni. Sajnos sokszor fél évvel az összeköltözés után, esetleg gyerek születése után jön elő ez a probléma.
2021. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22.Ami nem megy azt nem kell erőltetni.

Eleve meg kellene megbeszélni az ősze költözés előtt hogy ki mit csinál a háztartásban.

Gyerek előtt meg pláne át kellene beszélni hogy ki hogyan áll a dologhoz.

Lehet eltelik fél év mire ott tudod hagyni de annál tovább azért nem kéne hagyni aki nem akar az nem fog megváltozni.

2021. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Meg volt beszelve hogy egyutt takaritunk es megosztjuk a hazimunkat. Ezert is voltam merges amikor nem ezt tapasztaltam. Azert a lakas nem annyira nagy, hogy ne lehessen rendet tartani. Nem vagyok nagy rendmanias, de azert ha az osszes tanyer koszos akkor azert nekiall az ember mosogatni es nem halasztja az utolso pillanatra.
2021. jún. 28. 13:03
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
23 Ismét egyetértek, csak azt mondom, hogy hiába a beszélgetés, az elmélet más, mint a gyakorlat. Olyan párokat is ismerek sajnos, ahol a gyerek után bolondult be a férj, és nem csinált otthon semmit. Sokszor van olyan, hogy amikor tényleg kiszolgáltatott helyzetben van a nő, akkor kezdik ezt el, mert tudja, hogy egy darabig úgy sem tud hova lépni. De igazad van abban, hogy aki még teheti hagyja ott az ilyet, amint lehet.
2021. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

25. Nyilván vannak gerinctelenek ez ellen nem lehet mit tenni. De kérdező esetében én megpróbálkoznak a pasi edukálasával neki talán még nem késő.

De ha nincs változás akkor kuka a pasi.

2021. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!