Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így megy ez mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így megy ez mindig? Kedvességből bevállaltam önként hogy megcsinálom a házimunka nagyrészét a feleségem helyett, és mostmár meg se köszöni, hanem le vagyok cs . szve ha vmit elfelejtek?

Figyelt kérdés

Mindig azt tapasztaltam eddigi életem során h ha kedvességből segítek valaminek azt végül én szívom meg


Pl. most itt ez a Covid helyzet miatt, a feleségem munkája szörnyen rossz és stresszes lett, ráadásul túlóráznia kell sokat. Nekem meg az itthoni munka miatt épphogy lazább lett kicsit.


Gondoltam az eddig utazással töltött idő helyett nyert 2 órát eltölthetném hasznosan is, szóval felajánlottam h megcsinálok minden házimunkát, hogy neki este fáradtan, meg hétvégén ne kelljen ilyenekkel foglalkoznia.

Megtanultam főzni is, ami hobbinak se rossz.

Egy ideig értékelte, kedveskedett nekem, megköszönte mindig, de fél év alatt annyira megszokássá vált, hogy már sose köszöni meg. Jó a kaját néha megköszöni, de mondjuk az h fullra kitakarítom a lakást azt sose.

Kaját is van h megköszöni de van h miért pont ezt főztem.


És most jött el pár hete a fordulópont. Egyébként se vagyok egy túl összeszedett ember, szóval azért van h elfelejtek dolgokat. És olyan szinten tud lecs .szni ilyenek miatt mintha a világ legnagyobb gondja lenne. Pl. elfelejtettem beindítani a mosást és este elkezd velem ordibálni vagy pl. elfelejtettem a vacsorát mert a haverokkal játszottunk online és elszaladt az idő. És ilyenkor nem az van, h "jajj, hát nem örülök h elfelejtetted, de a másik 99 alkalommal finom meleg kaja vár mikor hazaérek", hanem olyan lecs . szerintés, hogy minek kell nekem a haverokkal játszani, nem vagyok már gyerek, meg ilyenek.


Mindenki így működik amúgy, hogy elvárás lesz mindenből vagy csak a feleségem ilyen?


2020. nov. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Soha ne tegyél szívességet, mert onnantól természetesnek veszi és te leszel elhordva minden szarnak, ha nem csinálod!
2020. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
Szóval lementél papucsba? Grt.Szex azért még van?
2020. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, mondjuk szerintem alap, hogy te vagy otthon, akkor elindítassz egy mosást, meg csinálod a házimunkát. Nyilván az csinálja, akinek az idejébe belefér. Vqgy komolyan neki kéne, amikor 10-12 óra meló után hazaér? Te megköszöntél mindent, amikor a feleséged csinálta épp? És pl neki is van ideje a barátaival online játszani/vagy más hobbi, vagy neki ez munkája miatt bele se fér? Én is megcsinálok mindent, amikor épp itthonról tudok dolgozni, és nem várok érte külön köszönetet. És jogosan sértődne meg a család, ha eljátszanám az időt, és emiatt nem kapna a család tiszta ruhát vagy vacsorát.
2020. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
A nők szerinted kapnak ezért köszönetet?
2020. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki így működik amúgy, hogy elvárás lesz mindenből vagy csak a feleségem ilyen?"


A pasik nagyrésze is ilyen. te nyertél 2 órát, ő meg sokat túlórázik. Talán nem neki kéne még a házimunkát is végezni.

2020. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Azt írtad nagyon stresszes a munkája, ne vedd annyira magadra MOST. Ha később is ilyen az más..

Te mindig minden mozzanatát megköszönted annak amit csinált?


"felajánlottam h megcsinálok minden házimunkát, hogy neki este fáradtan, meg hétvégén ne kelljen ilyenekkel foglalkoznia."..mert addig miért volt alap hogy neki kell megcsinálni? Eddig is kivehetted volna a részed.

2020. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
" kedvességből "... el vagy tévedve. Ez alap, nem kedvesség.
2020. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha eddig megosztottátok a munkát es te most mindent megcsinalsz az tok rendes a részedrol. Viszont ha elotte nem csinaltal kb semmit es csak most 'besegitesz' akkor mar annyira nem tapsikolnek neked. A kajat is megértem, ha a feleseged ehes es arra szamit g lesz kaja akkor bizony ingerultebben reagal ha nincs. Nekem is volt sokszor olyan h a párom (pasi) mondta h foz de aztan esta 8kor se allt neki, 9kor mar rajottem h ebbol nem lesz semmi. Ami nem baj csak akkor szolt volna es rendelek valamit/veszek a boltban vagy fozok en. Neki is általában az online jatekok veszik igy el a figyelmet.

Ettol függetlenül tenyleg megköszönhetne a kajat h finomat főztél. A mosas berakasa stb meg hazimunka. Nem tudom nekem mikor koszontek meg valaha is a hazimunkat.

2020. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Hozzank johetsz 1-2 hetre. Nalunk is jo lenne egy nagytakaritas meg vacsora minden nap. 😁
2020. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen helyzetben vagyunk, mármint a páromnak rövidebb lett a munkaideje, nekem ugyanolyan, így neki az én hazaérkezésemig van 3 órája szabadon, és csomó mindent megcsinál.

Van amit nem, vagy nem úgy ahogy nekem tetszene, de tudod iszonyat hálás vagyok, hogy megcsinálja, hogy délután, este, nem azzal kell foglalkoznom, hogy mit rakjak rendbe, hanem vele tudok lenni, vagy csak simán tudok picit lazítani.


Előszőr ha valami nem úgy volt ahogy elképzeltem, rögtön pöröltem volna, de inkább egy alkalmas időben vagy elmondtam neki, hogy hogyan kéne, vagy megcsináltuk együtt, megmutattam neki, vagy egyszerűen megcsináltam egy szó nélkül.

2020. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!