Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az hogy lehet, hogy például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy például az ókorban, középkorban mindennapi volt egy 14 és egy 30 éves közötti házasság,ma meg nem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom lehet házasodni 14 évesen amúgy,de nem vagyok benne biztos. UI. Kérem ne írjatok olyan kommenteket, hogy "AkKOr HülYéK voltAk, moSt MeG NeM".

2021. jún. 29. 14:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
20-as dehogynem, a római férfiak imádták a kisfiúkat "lovacskáztatni" magukon, orgiákon vettek részt rendszeresen, nagyon sokan biszexuálisok/melegek voltak.
2021. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Régen a férfiak meg is haltak nagyjából 40 éves koruk előtt (háború, betegség, stb…) Azt nem kéne visszahozni, ha már gyerekeket akarsz az ágyadba?
2021. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
Undorito ferfiak.
2021. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos... De szerencsére ma már nem abban a világban élünk, és büntetik is!!
2021. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Többet kellene tudnod az ókorról. Nem hasonlítható napjainkhoz.

Az élet hossz is rövidebb volt, amúgy.

2021. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk én azt nem értem, hogy miért pedofília az, ha egy 30 éves csávó szexel egy 14 évessel. Én közel sem vagyok harminc, de a harminc év körüli férfi ismerőseim kinézete annyiban különbözik a 18 éves kinézetüktől, hogy több szőrük van, szakállasabbak, meg izmosabbak (vagy dagadtabbak :D ). De olyan ismerősöm is van, akinek 17 évesen is ilyen fekete Zeusz szakálla volt. A 14-15 éves csajok meg rendszerint úgy néznek már ki, mintha felnőtt nők lennének, valamint aktív nemi életet élnek, úgy szopatják meg dugják őket, ahogy a csövön kifér, gyakran egyszerre több csávó. Szóval nem érzek semmilyen erkölcsi különbséget.
2021. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

26! Lehet hogy úgy néznek ki, de fejben meg nem érettek. És ha ez nem elég nyomós érv, akkor nagy bajok vannak a te fejedben is.

Lehet hogy bele is egyeznek, és azt is hihetik, hogy akarják, de még messze vannak attól, hogy kellő felelősséggel mérlegeljenek. És aki ezt kihasználja az egy aljas féreg.

2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
76%

Egy másik hasonlóan beteg kérdéshez is belinkeltem az alábbi cikket:

[link]

Eszerint az agyi érés messze nem fejeződik be nem hogy 14 de 18 éves korban sem. 25 éves korig fejlődik az agy. A fent említett 14 éves kor, több mint 10 évvel fiatalabb gyerekeket jelent, és akar kihasználni a kérdező, és néhány válaszoló nem is lát ezzel semmi gondot. Ez beteges.

2021. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen értem, hogy mit írsz 27-es, de mi a különbség aközött, hogy egy 17 éves srác csinálja ezt lányokkal, meg aközött, hogy egy 30 éves? Mindkét esetben messze van a lány attól, hogy felelősséggel mérlegeljen, mindkét férfi kihasználja, aljas féreg, csak a 17 éves ezt legálisan teszi, de nincs különbség.
2021. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves srác és egy 17 éves lány egy szinten vannak. De a 30 éves FELNŐTT férfi meg akárhogy nézem felette van a lánynak. Igaz, a lány szempontjából pont mindegy, de ha egy 30as felnőtt férfi, aki a lány (gyerek) tapasztalatlanságát és naivságát használja ki, mert a saját korosztálya nem kíváncsi rá, az egy jellemtelen senki.

Inkább az a kérdés, hogy a felnőtt miért a naiv, jóhiszemű, az alatta álló gyerekre gerjed…

2021. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!