Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az hogy lehet, hogy például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy például az ókorban, középkorban mindennapi volt egy 14 és egy 30 éves közötti házasság,ma meg nem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom lehet házasodni 14 évesen amúgy,de nem vagyok benne biztos. UI. Kérem ne írjatok olyan kommenteket, hogy "AkKOr HülYéK voltAk, moSt MeG NeM".

2021. jún. 29. 14:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Hogy van felette? Én ezt nem látom. És azt honnan veszed, hogy a saját korosztálya nem kíváncsi rá? Na mindegy, biztos én vagyok a hülye. Lehet, h. 25 éves koromig nem fogom megérteni.
2021. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Felette áll, mint több élettapasztalata van, érettebb, többet látott, befolyásosabb, gazdagabb esetleg, vagy egyszerűen csak annak tűnik. Ne mondd már, hogy objektíve egyenlő félnek lehet tekinteni minden szempontból egy 30 évest, és egy 14 évest (vagy oké, akár 17 évest is). Nem annyira komplex, meg lehet ezt érteni.
2021. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!