Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért hisztizik folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik folyton a barátnőm? Mit csináljak hogy fejezze ezt be?

Figyelt kérdés

A munkahelyén is csak egésznap kiabál, csúnyán is beszél már a főnöke is rá szólt többször hogy szépen beszéljen és ne kiabáljon.

Ha kerdezgetem őt itthon erről akkor elkezd hisztizni nekem. Nem lehet normálisan beszélni vele. Már azt is kérdeztem tőle hogy velem vane baja, szakítani akare de nem, azt mondja hogy engem szeret.


2021. júl. 14. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pl pont a munkahelyén szivatja valaki és azért ilyen,esetleg nem is ő kiabál hanem vele kiabálnak, csak nem akarja elmondani.
2021. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehet megcsal.
2021. júl. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Vszeg szakítani akar de gyáva hozzá, és inkább ilyenekkel eszi az ideged, hogy kidobd.


Nálunk exem játszott el hasonlókat :(

2021. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!