Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a pasitok egyedul hagyni mikor betegeskedtek?

Figyelt kérdés

Tegnap faztam meg, nem veszes, tulelem. A parommal egyutt elunk tobb mint fel eve, az elmult heten tobbet van a haverjaival mint az elmult 1 evben osszesen. Ha magambol indulok ki, ellenkezo esetben biztosan nem mennek at a haverjaimhoz PlayStationozni, ha Ő beteg lenne vagy megfazna. Nem fogom szovatenni, vagy veszekedni emiatt. Arra vagyok kivancsi, hogy en vagyok a furcsa amiert prioritast elvezne a beteg baratom a haverokkal szemben, vagy csak nem vagyok neki annyira fontos, hogy erezze azt hogy torodesre vagyom amikor nem vagyok jol? (Ha ezt szova teszem vagy tole kerdezem meg, akkor abbol van altalaban veszekedes, pedig normalis hangnemben szoktam kerdezni.)


25/L



2021. aug. 5. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Ő nem gondoskodó típus mint te. Ha a házimunkába besegít amúgy akkor. nem hiszem hogy ez rosszat jelent.


Nekem még jot is tenne ha nem lenne itthon a barátnőm úgy könnyebb piheni ha nincs senki a házban.

2021. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Ideje letolteni ujra a tindert. Ezt a sracot olyan gyorsan epitsd le az eletedbol ahogy tudod
2021. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igyekszunk minden otthoni teendőt megosztani, fozes, takaritas. En dolgozom es elegge megvisel sokszor, elfaradok benne es mar nincs erom fozni, mosni, takaritani hetente, ezekben besegit.

Epp ezert nem ertem, hogy miert esik rosszul, ha par orara egyedul kell maradnom, ‘szenvednem’ lazasan, stb. Rosszul esik, hogy nem eredendoen magatol erzi azt, hogy mellettem kellene lennie ilyenkor. Persze sokszor vagyunk egyutt, erre tudom ezt mondana.


Megprobalok en is bechillelni, hatha segit az ‘enido’.

2021. aug. 5. 19:17
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Hat en nem tudom milyen parod van de en a paromnak sutit sutok boltba megyek, mindent megteszek hogy jobban legyen amikor beteg. Nagyon into jelek ezek, jol fontold meg hogy milyen hosszu tavon akarsz mellette maradni
2021. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg csak megfáztál, nem vészes. Ő nem az apukád, hanem a párod. Nem napokra ment el otthonról, csak kicsit átugrott a haverokhoz. Egyszerűen ennyi. Én nő vagyok, de semmi kivetnivalót nem látok ebben.
2021. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan betegségem van, ami miatt nem tudok magamról gondoskodni, akkor természetesen rosszul esne. Ha viszont gond nélkül meg tudom csinálni a szükséges dolgokat (evés, mosdás, gyógyszer bevétel, tea főzés), akkor menjen nyugodtan, nem kell mellettem szobrozni, ha csak az ágyban pihenek.
2021. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azert nem gondolom azt, hogy ilyen esetben a Tinder a megoldas, foleg hogy egyutt elunk :D

Nem az a fajta ember vagyok, aki eldobja egybol a dolgokat es keres valami ujat.

Uj varosba koltoztem, nekem nincsenek (vagy inkabb keves) baratom van akikkel talalkozhatnek, Ő itt elt egesz eleteben. Alapbol ezzel nincs gondom annyira, mert inkabb introvertalt tipus vagyok, de ilyenkor szerintem megiscsak mas a helyzet kicsit betegen. Ilyenkor vegkepp maganyosnak erzem magam.

2021. aug. 5. 19:29
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi 5-ös es 6-os valaszolo, valami ilyesmire gondoltam en is, hogy ez rendben van e. En sem erzem valooknak.


Valszleg 14 evesen betegen kiborultm vna miatta, most kicsit rosszul esik. Asszem ez hozzatartozik a felnott lethez es kapcsolatokhoz?! Azert koszonom a valaszokat, jol esik errol ‘hangosan’ gondolkozni :)

2021. aug. 5. 19:31
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, embere válogatja. Nekem rosszul esne, ha beteg lennék, és elmenne itthonról egy amúgy halasztható program miatt. Nyilván egy színházjegyet ne dobjon ki a kukába, mert meg vagyok fázva, de azért a playstation egy halasztható dolog...

De amúgy ez nem jelent semmit, simán lehet, hogy ő ilyen típus. Meg kell beszélni, hogy neked mi esne jól, mi nem. Lehet, eszébe sem jut, hogy neked jobb lenne, ha veled maradna, de amúgy szívesen lemondta volna, ha szólsz.

2021. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
#6 vagyok, azért az sem mindegy, hogy hogyan ment el otthonról a párod. Ha csak "majd jövök, szia" módon lelépett, az nekem is rosszul esett volna akkor is, ha nem vagyok beteg. Én is együtt élek a barátommal, mi mindig megbeszéljük ilyen esetben, hogy nem gond-e a másiknak, ha elmegyünk ide-oda valakivel x időpontban. Nyilván nem gond, ha nem volt egyéb program tervezve és nincs semmi elvégzendő feladat, akkor menjen nyugodtan. Ő is tudja, hogy ezt fogom mondani, de azért jól esik, hogy előbb rám gondol, mielőtt beleegyezne valami külön programba.
2021. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!