Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az számodra, ami már túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az számodra, ami már túl sok? Mikor szakítanál?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok törve, érdekel, ki és hogyan válaszolja meg ezeket a kérdéseket.

2021. aug. 8. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam lépni,ha egy olyan probléma állandósul,aminek a megoldása nélkül nem stabil a kapcsolat.

Mindegy,hogy ez féltékenység,szex ,bizalom, anyagiak, világnézet, gyereknevelés, tisztelet, stb...

Ha egyik vagy mindkét fél próbál megoldást találni,de nem felel meg mindkettőnek elfogadható szinten a helyzet,akkor fölösleges időhúzás az egész.

2021. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát bogaram, ha a kapcsolatodban is ezt a Scarlett O'Hara féle drámát csinálod folyton, akkor nem csoda, ha nem kér a pasid belőle.

Oké, a szeretetért ott hagytál mindent és nincs kiút/visszaút, nem nézem most vissza milyen ékesszóló, valószínűleg erősen túlzó melodramatikus jelzőkkel illetted azt a bizonyos helyzetet, amiről még mindig nem tudunk semmit.

Így segíteni sem lehet és nem , nem írtad le továbbra sem mi a búbánat emészt, csak köntörfalazol és ha ilyen vagy az életben is, ami azért több, mint valsóíznű, akkor arra gyúrjál rá, hogy ezt kevesen viselik el élőben.

jobb felvértezni magad a ténnyel, hogy senki nem akar egy venezuelai szappanopera tényleges szereplője lenni, pláne akkor, ha még a tv-ben sem bírja megnézni a nélkül, hogy rátörne az instant hányiger.

Ha gondod van, kommunikáld le egyértelműen, ha az igényeid nincsenek kielégítve, boldogtalan vagy, nem passzoltok össze, akkor meg szakíts, olyan a földön nincsen (vagy csak egészen kivételes esetekben), hogy nincsen "kiút", elhsizem, hogy a saját problémád a legnyagob számodra, de nem jön el a világvége akkor sem, ha nem a megefelelő partnerrel vagy éppen.

Változtatni mindig lehet, de az első lépés az, hogy elhatározza magát az ember, az önsajnáltatás (bár ideig-óráig elnézhető, mert a gyászfolyamat része) még soha nem segített senkin a büdös életben.

2021. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Bökd már ki mi történt!
2021. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Konkretizálni nem szeretnék...a kérdés sem erről szólt.


Mellesleg most miért drámázok? Általánosítottam. Nem. Nem szoktam drámázni. Ezt ennyiben le is tudom.

2021. aug. 9. 11:23
 15/19 A kérdező kommentje:

Plusz...mikor kértem segîtséget? Nem erről szól egyik kérdés sem. #12

"Bogaram" kis modort tanulhatnál.

2021. aug. 9. 11:24
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te baromira idegesítő vagy. Nem akarsz konkrétumot írni, de ilyen nincs, hogy "most már nincs visszaút" Mindig van, csak meg kell fizetni az árát. Nem mindegy neked, hogy nálam mi veri ki a biztosítékot? Azt írod, teljesen össze vagy törve, hát én ilyenkor szakítok. Nem tűröm a megcsalást, hazudozást, bántást, megalázást semmilyen formában. És boldogtalan sem szeretek lenni. Midig van kiút. De mivel nem írtál konkrétumokat, ebben nem tudunk tanácsot adni.
2021. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Pl ez a viselkedés eléggé kiveri nálam a biztosítékot
2021. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha valaki,akkor Scarlett O'Hara nem volt egy drámakirálynő.


Kérdező,neked meg hasznosabb lenne, ha körülírnád a problémát,mert kevés az esély rá,hogy olyan válasz érkezik,ami hasznos lesz.

Ha teljesen össze vagy törve,akkor valószínűleg elszenvedted a másik viselkedését vagy döntését.

Itt nem nagyon van értelme mások tűréshatárait megismerni.

Attól,hogy van elvétve 1-2 ember,aki képes lenyelni a legnagyobb mocsokságokat is, még nem jelenti azt,hogy hasznos tanácsot tud adni neked,hogy hogyan kell csinálni.

2021. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Emberek...hogy jutottatok ide? "Kiveri ez a viselkedés a biztosítékot." Micsoda? Nem a gondjaimról szeretnèk beszélni, nem is kell tanács. Egy kérdést tettem fel, amire érdekel az emberek válasza. Ennyi^^' Jesszus.
2021. aug. 9. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!