Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Számodra, mi a legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra, mi a legidegesítőbb párodban, mi az, amit nehezen viselsz el tőle?

Figyelt kérdés

Néha elmondjuk a másiknak, néha nem, de biztos vannak dolgok, helyzetek, gesztusok, cselekvések, stb. melyek nagyon idegesítők.

Próbáltad megváltoztatni a helyzetet, netalán megbeszélni, vagy célozni rá? Miként reagált a másik fél?

Van olyan, amelyet próbáltál megváltoztatni, de nem hajlandó vagy éppen letojja a párod?



2020. márc. 14. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A rendetlensége! :(

Hiába szólok, hiába kérem egyszerűen nem tud rendezett lenne. Néha úgy érzem, másik bolygóról jött és nem is érti, mit mondok. Mint, amikor egy idegen nyelvet nem beszélő külföldi mosolyogva bólogat. :(

2020. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Az idegesít benne a legjobban hogy nem létezik.


Amúgy amikor még volt, igen próbáltam beszélni vele. Rohadtul nem érdekelte, aztán le is lépett. Kétlem hogy képes bármilyen kompromisszumot kötni, és ne lépne le az első adandó problémánál. Ő volt a nő amúgy, bár ebből a kis szösszenetből szerintem ez már sokaknak leesett.

2020. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

-rendetlen

-sokat játszik

-pletykás, előszeretettel mondja el azokat a dolgokat amikről nem szeretném, hogy beszéljen

-kétértelműen fogalmaz, lejáratva így engem, holott totál más történt, mint amit ő mondott

-csúnyán mosogat

-hazajár, holott az anyja kidobott és megígérte, h nem megy majd...


23/L

2020. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
azt hiszi hogy okos.
2020. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Nagyon durván féltékeny :/
2020. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

-Újabban ha nem egyezik a véleményem az övével, akkor már vitatkozok vele szerinte, meg én mindig ellentmondok neki, meg soha nem állok ki mellette. Tehát nem lehet saját véleményem, mindenre bólogatnom kellene hogy a nyugalom, béke meglegyen.

-Mindenkit leszól, mindenkit kritizál

-egyre többször észreveszem, hogy apró dolgokban, amikben nem is kellene, hazudik. Nagy dolgokban még nem vettem észre.

2020. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a horkolása zavar. Lassan 17 éve hallgatom, de nem tudom megszokni. Más dolog nincs, szépen összecsiszolódtunk az évek során. ❤️
2020. márc. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar benne semmi.
2020. márc. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8! Mióta éltek együtt? ;-)


15 év házasság után én nejem rendetlenséget sorolnám első helyre. Néha nem érdekel, túlteszem magam rajta, máskor a falra tudnék mászni a trehányságától. Bezzeg, azt szereti, amikor szép rend van itthon és csillog a szép lakás. Azt megszoktam, hogy dizájn érzéke sincs, ebben legalább az a jó, hogy az én szájízem szerint van berendezve az egész ház. :-)

Ami még érdekes, természetbe fiam rám hasonlít, sajnos lányunk nejemre. A 14 éves srác szobája pöpec, a 11 éves lányéba nem engednék be látogatót, mert szégyellném, olyan rumli van. :-( Se nejemre, se lányomra nem lehet hatni, pedig sok módszert kipróbáltam már. :-(


Horkolás is benne van, hiszen feleségem nő létére úgy horkol, mint egy náthás medve. Szerencsére erre már immúnis vagyok, nem zavar az alvásban.

Még egy nagyon irritáló dolog van itthon, nejem és lányom vitái. Minden napos a marakodás, piszkálódás, vita köztük. Majd mint a két legjobb barátnő... mint akik mániákus depresszióban szenvednek, hol fent, hol lent a hangulatuk. Szerencsére csak egymással szemben.

Tudom, legjobb kimaradni belőle, ám olykor betelik a pohár nálam. Fiam jobban csinálja, elvonul a saját tetőtéri emeletére és nem törődik velük.

2020. márc. 15. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
4 éve :) #utolsó
2020. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!