Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nekem kell ezt fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kell ezt fizetni?

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom..

10 éve együtt élek a férjemmel minden ok, nyilván vannak viták mint mindenhol.


A helyzet az, hogy ezeknél a vitáknál én idegességemben kizárom a házból (simán csak bezárom az ajtót)

Persze közben mondom hogy hagyjon békén, vagy előfordul hogy megmondom menjünk külön pár napig (van másik ház) de nem hajlandó.


Tudni kell rólam hogy az az igazi "törékeny nő" vagyok aki kb ennél többet nem tud tenni

A férjem meg az a tipikus "vadállat"


Na most jön a lényeg:

Az ajtót (műanyag bejárati ajtó) ilyenkor mindig kirángatja és célt ér mert kinyitódik. Sajnos sok ilyet kapott már az ajtó ezért rés lett rajta.. hiába próbálta javítani álligatni stb. Akkor is rés van rajta.

Tegnap este történt az, hogy este azt vettük észre, hogy ezen a résen bejár egy kisegér.

Ma már azzal jött nekem hogy ez is miattam van, menjek túlórázni mert ez az én rovásomra kell hogy menjen mivel ide már új ajtó kell.

Hozzáteszem 12órában dolgozom..


Most ez tényleg az én hibám?

Miert nem tudja elfogadni hogy ha egyszer nem akarom hogy itt legyen akkor egyszeruen fogadja el és menjen el egy időre?!

Volt már olyan hogy ablakot tört be ugyan ebből a célból.

Mert hogy őt senki nem zárhatja se ki se be sehova.


(Közös ház, közös kassza)



2021. aug. 11. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Zsámó zsáse
2021. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan mi van itt rendben? Ki kell zárnod a férjed a lakásból, hogy ne verjen agyon. Ugye tudod, hogy ez nem normális dolog?
2021. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Az egér a hibás! Fizesse ő!
2021. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Normálisak vagytok? Menjetek mindketten szakemberhez, mert az nem normális, hogy nem tudtok egymással normálisan beszèlni, ès kizárod a másikat. Milyen jogon zavarod el a fèrjed aásik házba, meg zárod ki? Tök mindegy, hogy van másik, ès kinek melyik hez mennyi köze van. Az az ő otthona, ès ilyet nem csinálunk, hogy kizárjuk, elzavarjuk, mert neked elment az eszed. Akkor menj el te sètálni, vagy akármi, de ne őt küldd el. Eszem megáll myen emberek vannak. Már règ elváltak volna tőled a helyèbe, ha ezt müvelnèk velem.

Csinált ass átok meg az ajtót, aztán menjetek el terapeutához, mert ez így nagyon gáz, ezt nem lehet csinálni.

2021. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen ingyen tudsz macskát szerezni. Most van kiscica szezon. Mivel a kisegér az egyetlen problémátok, arra tökéletes megoldás.
2021. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Ne valjatok el, a szomszedoknak ingyen cirkusz, biztos jókat nevetnek mikor balheztok. Én is szoktam hallgatni veszekedeseket ha hallok.

Mindig az jut az eszembe: Szép is ez a szerelem! Szerenád felső fokon! 😁😁😂😂

2021. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy ebben az agyphaszban nem vállaltatok gyereket!!! Mert akkor azt mondom oké, felnőtt emberek vagytok, felőlem úgy húzzátok egymás agyát, ahogy akarjátok, mert legalább gyerek nélkül teszitek és nem csesztek ki vele.
2021. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen megértem! Hogy zárhatod ki a saját otthonából? Valószínűleg Én is berúgnám az ajtót. Embert sosem bántanék, ha Te fogod és kizárod akkor Ő is megtehetné fordítva. Talán jobban is járna. Lehet,hogy kapna normális nőt nem egy hisztis p**sát. Biztos férfinek érzi magát szegény ha az asszony zárja ki.... 29/n
2021. aug. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, ezt még elolvasni is nagyon szomorú.
2021. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

:-DDD Hát ez qva jó....

Bakker, elég érdekesen éltek ti is..

Nálunk egyszer volt olyan hogy valamin összevesztünk a férjemmel,

és ököllel beütötte a frissen festett gipszkarton falat.. :-D

Hívhatttuk vissza a festőt,aki meg se merte kérdezni mi történt,

mert hát úgyis egyértelmű volt...

De ez a 28 év alatt egyszer volt,és azóta kisebb vitáktól

eltekintve nem történt hasonló.

Én azt tanácsolnám, ne zárd ki a saját házából, próbáld meg

másképpen levezetni a dühöt magadban...Mondjuk nem

egy baseballütőre célzok.. :-)

Annak az ajtónak annyi, az újat jó lenne ha nem barmolnátok

majd szét, de hátha ez visszatart majd mindkettőtöket.. :-)

2021. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!