Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Holnap költöznék össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap költöznék össze a barátommal, de elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Elérkezett a nagy nap, végre egy év után együtt élhetünk holnaptól.

Napok óta kavarog már bennem a bizonytalanság viszont. Az utóbbi hetekben sok volt a vita amiket mindig ő kezdeményezett, mert hogy 'türelmetlen' volt. Sokat sírtam emiatt. Valahol sejthető volt az erős temperamentuma persze, ismerjük már egymást egy ideje. De talán mégsem eléggé.

Velem eddig sosem volt ilyen balhés, vagy részegen anyámat ócsárló... A családja nagyon utál engem/minket, de erőlteti a közös programokat amiktől rosszul vagyok.

Beszéltem vele erről. A múlt vasárnap haza akartam jönni annyira nem éreztem jól ott magam nála (külön él a családtól amugy). Erre kicsattant, én megint csak sirtam, de elkezdtem mondani ezeket.

Nagysokára lenyugodtam es ő is, próbál változtatni ebben maradtunk. De na, 32 evesen az ember már nem fog változni szerintem.

Nekem most nagyvárosból kell kis faluba mennem, ami szintén sokmindentől elvág, de még nem is ez lenne a fő aggodalmam.

Higgyek abban hogy megváltozik?

28/N



2021. aug. 17. 18:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a városból falura minőségi visszalépés lenne, nemhogy így... Legyen eszed.


40/N

2021. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Szerintem várj ezzel a költözéssel.
2021. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

32 éves ember már nem változik.

Elköltözöl egy faluba,feladod az eddigi életed,egy bizonytalan valamiért.

Ha már most ennyi problematok van, külön élve,mit gondolsz mi lesz,ha együtt is éltek?

Nem lesz ám,hogy összevesztünk, eltelik kis idő,majd lenyugodnak a kedélyek, aztán talizunk.

Minden nap együtt,ha probléma van, ott kell megoldani, különben az együttélés nem lesz egy leányálom.

Írod a temperamentuma.... tettlegességig fajult már a dolog kettőtök között?

Mióta vagytok együtt?

2021. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Költözz vele össze, legalább rájössz arra, amire eddig nem. Ez nem házassági ígéret vagy gyerekvállalás, lemész két bőrönddel egy hónapra, aztán ha szar, visszaköltözöl.
2021. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet.
2021. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#3


Nem volt tettlegesség.

Sokszor türelmetlen velem és ingerült, de ő azt mondja azért mert hogy szeretethiánya van, hogy nem vagyunk sokkal többet együtt. Masfél éve tart a kapcsolat amúgy.

Ilyenkor mindig elég sz.rul erzem magam, mert hogy ezeket én váltottam ki belőle, vagy csak lelki zsarolás, nem tudom.

Másokkal se nagyon kíméletes néha, de az utóbbi időben hogy engem is belevont, megtorpantam. Már az se nagyon tetszett hogy masokkal is ilyen néha.

Higgadtan megígéri hogy nem lesz több ilyen velem, vagy legalább is mérlegel mielőtt robban. Szeretget, foglalkozik velem, de nem tudom hogy ez hogy változik majd élesben együtt.

2021. aug. 17. 18:43
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem hagysz ott munkahelyet,nem számolsz magad körül mindent,költözz. Meglátjátok hogy működik vagy nem működik az egxüttélés. 28 éves vagy,meg kell tudnod,hogy Vele vagy nélküle tovább. A falura költözést viszont nehezen fogadnám el,mondom falunélőként...
2021. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor türelmetlen velem és ingerült, de ő azt mondja azért mert hogy szeretethiánya van, hogy nem vagyunk sokkal többet együtt."

Tehát jól értem?

Mivel keveset találkoztok, ezért ő ideges és feszült.

Hát nem tudom, ha én keveset találkoznék az imádott nővel, biztosan nem bantanam,ha végre vele lehetnék!

Inkább örülnék, mint állat, az együtt töltött közös időnek,programoknak.

Szerintem jól érzed, ez egy kis lelki zsarolás a részéről,hogy költözz oda.

Másokkal is így viselkedik, másokon vezeti le a feszültséget.

Gondolj bele,ha te leszel "kéznél", vele laksz, szerinted kín fogja levezetni a feszkót?

Én nem mondom, hogy nem szeret, mert valszeg szeret, mivel ilyen a temperamentuma, lobbanékony lesz ezután is, senki nem tud kibújni a bőréből.

Azt kell eldöntened, neked ez így jó, hogy lesznek veszekedések, viták....?

Együtt tudsz ezzel így élni,vele élni?


#3 voltam.

2021. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hosszútávon ezt biztos nem akarnám.

Szerinte minden megváltozik majd ha együtt leszünk, mert hogy ott leszek vele. Csak nekem hajnalban kell elindilnom dolgozni ugye vissza a városba, es este érnék haza. Valahol ugyanott lennénk mint most, és akkor maradna a régi lemez.

A szobámba sajnos uj lakó költözik igy ide már nem tudok visszajönni.

Azért is irtam ide hátha van valaki kompetens még a dologban és tudna jabaslatot adni esetleg.

De igy kezdem elhinni hogy ez csak lelki zsarolás tenyleg, mert hogy ő otthon van egyedül, munkája most nem sok. Akkorse kéne azzal robbanni akit szeret. Szerinte ezek a megnyilvánulások amugy rendben vannak, normális ha az ember felkapja a vizet. Oké...

2021. aug. 17. 19:06
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
Együtt fogtok aludni,Hozzá térsz haza és onnan indulsz,és ott a hétvége. Ez sokat fog jelenteni a kapcsolatotokban.
2021. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!