Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 Éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 Éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem, de néha elbizonytalanodom, h mi lenne ha szakitanék vele meg ilyenek, de tudom magamról h megbánnám! Mért lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyetlen lányt se akartam elhagyni akit szerettem. Nem is gondolkodtam azon, hogy mi lenne ha elhagynám. Valami csak nem klappol köztetek.
2010. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
kit érdekel, nem hagyod el az a lényeg, mit kell minden szaron problémázni, pont ezért szakít mindenki, mert a legkisebb hülyeségből is ügyet csinálnak.
2010. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet néha túl nagy a szabadság vágyad de ha ott van akkor meg azt mondod hogy milyen hülyeségeken gondolkoztál
2010. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadóval teljesen egyetértek!
2010. júl. 7. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
kényszerbetegség, olvasgass utána. nincs más fajta "panaszod?" én onnan tudom, hogy súlyos kényszerbeteg vagyok. itt írt egy srác, h imádja a barátnőjét és egyfolytában azt érzi, h el kéne hagynia, meg hogy biztos benne, hogy imádja őt és nem akar szakítani, de félelmei vannak. ezzel küzdök én is
2010. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, itt a srác: A kérdező kommentje:

gyakori gondolataim közé tartozik pl:nem szeretem a barátnőmet mikor igen!odáig vagyok érte,akkor hogy elakarom hagyni mikor eszem ágába sincs!akkor ismételgetések!olyan mint ha meg akadna a film és egy adott dolgot töbször elismételek pl!jo ez a film jo ez a film ilyenek!már egy jó ideje küzdök ellenük!akaratom ellenére rám törnek a gondolatok!

2010. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!