Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Feladata a férjnek, férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladata a férjnek, férfi élettársnak az otthon, ház, kert karbantartása?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Feladata
Nem feladata
72 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem!
2021. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, mint a nőnek a háztartás vezetése. Vagy felosztják maguk között a felek a teendőket, vagy hívnak szakembert.
2021. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha a nő vezeti a háztartást, akkor igenis vállalja be a kertet a ffi, nehogymár azt is a nő csinálja. Nincs annál idegesítőbb, amikor a férfi döglik a kanapén, a nő meg egész nap meg se áll. Mint apósom és anyósom esete. Hányni tudnék apósomtól, számomra az anti-férfi megtestesítője.
2021. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
3-as, anyósod meg az antinő. Ezek termelik újra az anti-férfiakat a kisfiuk személyében, aki ehhez szocializálódott, hogy a nő arra van, hogy őt kiszolgálja. Csak azt felejtik el, hogy ez a régi családmodell abból eredt, hogy tényleg a férfi volt a családfenntartó, míg a nő elvégezte a ház körüli munkát, megfőzött, ellátta a gyerekeket, addig mondjuk a földeken kapált. Más kérdés, hogy a nő is beállt kapálni, amikor a házkörüli dolgokkal végzett, de szó nem volt arról, amit némelyik anti-nő még ma is magára vállal. Nekem is kijutott egy ilyen anti-nő anyós az elkényeztetett fiacskájával. Mire megértettem vele, hogy nem az anyukája vagyok, addigra a szerelemnek annyi is volt.
2021. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Az anti férfi mellett sajnos nem a feladata. 34éves a férjem, hát, egy csavart nem bízol rá, mert azt se tudja mi fán terem...

Most tanítottam meg segőt felragasztani, ha már nem kért a szegőrögzítőből(bazd az drága, megoldom(tam)

2021. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, mi mást csinál még otthon.
2021. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Ki feladata lenne különben, ha nem azoké, akik ott laknak? A kerti munkák meg sokszor férfi erőt igényelnek, én a 47 kg-mal nem szoktam a domboldalas kertben füvet nyírni. Viszont cserébe én többet takarítok. Szerintem ha egy párkapcsolatban mindkét fél ugyanannyit dolgozik, akkor ugyanolyan részt kell vállalni a háztartási munkákban is.
2021. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit szerelni kell, azt vagy szerelo csinalja, vagy a ferjem. Nyilvan ő nyirja a fuvet is, fat vag ha kell, stb.

En “fozok-mosok-takaritok”, de ezek mindennapos feladatok, mig az övéi nem, igy sokszor a hazi munkaban is besegit. Ergo pl lesurolja a tuzhelyet ha megkerem, vagy kipakolja a mosogatogepet, felporszivoz stb.

Ezzel egyikunknek sincs gondja. Foleg mivel mindketten dolgozunk, nem lenne fair, ha otthon mindent egyedul nekem kellene csinalni.

2021. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk a ferjem a haziasszony, en allok a letrara, kalapalok es turom a kertet. Mindkettonk igy szereti, raadasul ehhez is ertunk jobban.
2021. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Amennyire elvárható tőle, igen. De attól, hogy ő a férfi, még nem lesz automatikusan ezermester, pláne nem szakember. Nyilván egy fűnyíráson nem nagyon lehet mit elrontani, de nem egy, nem kettő olyan esetről tudok közvetlen ismeretségi körön belül, amikor a férfi (aki egyébként a saját szakterületén végtelenül jól funkcionált) nulla gyakorlati érzékkel azt gondolta, hogy mivel ő férfi, ért a barkácsoláshoz, gépszereléshez, autószereléshez, stb... hadd ne írjam le, mi lett az ára a túlzott önbizalomnak.

Tök jó, ha meg tudja oldani az alapvető dolgokat, és nem kell villanyszerelőt hívni egy izzó csere miatt, de az még jobb, ha tudja, hogy mi az, amihez ő már kevés.

2021. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!