Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha ez estben összeköltöznék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez estben összeköltöznék a párommal, akkor mi lenne utána?

Figyelt kérdés

Rossz megérzésem van, mert most sem tökéletes minden. 7 hónapja vagyunk együtt. Jelenleg heti kétszer találkozunk, de volt már olyan, hogy háromszor is. A legtöbbször nem is érdekli mi van velem, csak saját magáról beszél. Többször mondta már rám az utóbbi 1 hónapban, hogy mennyire buta vagyok, használt már velem szemben trágár szavakat is pl. szopjak le. Persze ilyenkor ő csak ideges, és hogy neki mennyi problémája van az életben, és mindig csak neki van igaza. Sokszor úgy érzem, én többet adok, mint amennyit ő nekem. Közös programok nem érdeklik, nem is csinál velem együtt semmit. Még olyat sem, amit itthon is lehetne csinálni pl. közös filmnézés. Szex terén ő engem sokszor nem elégít ki viszont. előfordult, hogy én hoppon maradtam, mert én kényeztettem, de ő meg utána nem. Ilyenkor azt mondja majd máskor. Nincsen jogosítványom, de nem is szeretné, ha lenne, ő is eltud vinni oda ahova kell.

Nem szereti ha a közösségi médiára csak magamról rakok fel képet, nem szereti, ha mosolygok a képeken, ilyenkor leszólít, hogy vágjak, én is olyan komoly arcot, mint ő. Azt mondja sokat sem kell keresnem, elég ha ő keres több pénzt.

Ha megakarok beszélni vele valamit, akkor mindig azzal jön, hogy csak felakarom idegesíteni, de ezt hangosabban, és mérgesen mondja. Így ekkor nem is kérdezem tovább.

Ha nem írok egyből neki, akkor szerinte pasizok. De az nem baj, ha ő előttem is nézi a szexi nők képeit.

Most azt találta ki, hogy ha szeretnék vele együtt élni, akkor adjak neki én is pénzt a közös házunkba, együttélés nélkül.


2021. aug. 29. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj! Nemhogy összeköltözni nem szabad egy ilyen emberrel, hanem vele maradni sem.
2021. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Te ilyen emberrel össze akarsz költözni?


Mert ha igen, te se lehetsz jobb.

2021. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
97%

Nárcisztikus személyiségzavar.

Ne költözz vele össze, tényleg menekülj ebből a kapcsolatból!! Ha könyörög, akkor se menj vissza hozzá!

2021. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
99%
Ez egy szarcsimbók...bocsi
2021. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Te valami mazochista vagy?
2021. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Én nem hiszem el, hogy ilyen van. Egy ennyire üresfejű, agyatlan hülye pitsa nem jönne a gyakorira rinyálni.

Ha véletlen mégis igaz lenne, akkor költözzetek össze, házasodjatok is, csak a többi embert kíméljétek meg magatoktól.

2021. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
2, hát, nem az eszéért tartja a kérdezőt, az kiderült a kérdés alapján.
2021. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
fuss!!!!
2021. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szakítottam már vele, de vissza könyörögte magát, én pedig megbocsátottam neki. Viszont ezek ellenére, meg állandóan mondja menyire szerelmes belém.
2021. aug. 29. 22:13
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de te valami csökkentett értelmi képességű vagy? Komolyan kérdem!

Tehát, a pasi gyakorlatilag abszolút semmi örömöt nem okoz neked - meg sem dug normálisan - állandóan piszkált, goromba veled, úgy bánik veled, mint egy rabszolgával, semmi érzelem, kedvesség nincs benne, de neked egyáltalán megfordul olyan gondolat a fejedben, hogy vele élnéd le az életed, egy ilyennek szülnél gyerekeket??? Remélem, ez csak egy troll kérdés!

Ha ennyire primitív vagy és buta, hogy ezek után összeköltözöl vele, meg is érdemled, ha sanyargatni fog! Egy épelméjű nő már rég szakított volna vele!

2021. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!