Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan ruhadarab, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ruhadarab, amit kifejezetten a párod kedvéért veszel csak fel? Ha igen, mi ez?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Neccharisnya, harisnyakötővel.
2021. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Nyaralós cuccok. Papucs, rövidnadrág, meg hasonló proli cuccok.
2021. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Minden ruhámat azért veszem, hogy tetszem neki. Szóval az összes ilyen :D
2021. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
a csipke brazil bugyik és a merevítős csipke melltartó
2021. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Combfix.
2021. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A szexi fehérneműk

A harisnya-leggings

Bugyi nélkül


Volt már olyan is, hogy dekoltált szövetkabát alá csak egy ciklamen melltartót vettem fel (+ nem emlékszem milyen nadrag)


Vagy hosszu kabát alá derékmelegito (lehuzva fenékre mintha extra mini szoknya lenne)


Vagy meztelenül polármelegito (se triko se póló semmi alatta)


Vagy amikor a ház elé jött, kimentem mezítláb :D (mondjuk ezen kiakadt, de nekem bejön:D)


Nála platformos szandik(egesznap is tipeghetek neki benne)meg egy szál "semmik"(apro ruhadarabok) alul felül


Enyhén átlátszó, hosszúujjú kötött haspólók


Passzos miniruhák szintén bugyi nélkül


Nyuszismamusz (erre ő kötelez, rigolyás h nem lehetek mezítláb)


Ilyesmik

2021. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

*A melegítős cuccon is kiakadt amugy hogy hú valaki ha hirtelen lehúzza a cipzárt es alatta semmi. Hogy lehet így eljönni??


Mondtam neki, senki nem húzgálja a cipzárt csak ő:D

2021. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pasik is írhatnak?


Azért az exeim ízlésében bíztam, sokszor velük mentem ruhát venni, vagy kaptam tőlük ajándékba ezt azt, azokat a kedvükért, vagyis ha olyan eseményre mentünk ahová pont az illet akkor igen, mondjuk néha szólt is vegyem fel ezt az.... mert, milyen jól áll nekem.

Egyik exem mikulásra vörös selyem hálóinget kapott tőlem, hát azt sokszor felvette hogy jól induljon az este. Ja meg volt egy barna szoknyája, kicsit bővebb, egyszer tudtuk hogy bárki beléphet a szobába de a vágy erősebb volt, bugyi félrehúz nekem nadrág letol kicsit és beleűlt, persze hogy be is jöttek a többiek (egyetemi albérlet) pár percig a szoknya takarta a bűntényt, hát azt a szoknyát is sokszor kértem hogy vegye fel, bár több ilyen eset nem volt.

2021. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bukosisak, meg az egesz motorosszerko. Ha nem o lenne a parom, semmi penzert nem ultem volna fel motorra. De se melltarto, se ruha, semmi nem letezhet, amit en nem szeretnek, es csak miatta vennem fel. Kizart.
2021. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

bugyi ami alul kivágott, és áttetsző feszes top.

De ezeket persze csak otthon, amúgy nem szereti azt se ha nem veszek fel melltartót, mert szerinte akkor mindenki a cicimet bámulja (pedig pici).

2021. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!