Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakine egész egyszerűen nincs szüksége kapcsolatra? Ha ennyire magamnakvaló vagyok, akkor vajon kell nekem pár egyáltalán?

Figyelt kérdés

Magamnakvaló, öntörvényű, individualista vagyok. Nem igazán érdekel, hogy másokkal mi van, én csak magammal foglalkozom. Imádok enni, utazni, élvezni az életet, sok pénzt keresek, amit kizárólag magamra költök el. Nagyon kiegyensúlyozott és vidám természetem van, az emberek általában szeretik a társaságom. Körülöttem mindeki görcsösen barátokat akar találni, de nem igazán megy nekik, én ezzel szemben nem keresek barátokat, mégis találok, mert nem feszülök rá. Élni és élni hagyni az elvem, soha nem utáltam senkit, no nem azért, mert annyira jófej lennék, csak szimplán sajnálom az energiát arra, hogy ellenségeskedjek bárkivel is. Minek is pazarolnám az energiámat arra, hogy utáljak valakit, hogyha szimplán le is tudom szarni. Felőlem mindneki legyen boldog, engem hidegen hagy, én csak a saját életemmel foglalkozom. Az emberi irigységet nem tudom értelmezni, ez a tulajdonság belőlem hiányzik. Helyette viszont végtelenül kapzsi és önimádó vagyok. Alapvetően egy galamblelkű személyiség vagyok, aki a légynek sem tudna ártani, még csak nem is akartam rosszat senkinek.

Na de a kérdés az az, hogyha ilyen jól megvagyok egyedül a bőrömben, akkor lehet, hogy sosem fogom azt igényelni, hogy egyszer komoly barátnőm legyen(?). Sokan azt mondják, hogy az ember ideig óráig el tud lenni egyedül, de amúgy társas lények vagyunk és mindnekinek úgymond 'szüksége' van társra, én eddig ezt nem éreztem, de kíváncsi vagoyk, van e itt valaki, aki volt hasonló helyzetben, vagy ismer hasonló embereket.


2018. szept. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ilyen van kapcsolatban, sajnos!

Szal jobb ja te már maradsz egyedül.

2018. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig többször is lett volna lehetőségem belemenni rendes párkapcsolatba, de végül mindig inkább az egyedüllétet választottam, mert senkinek sem akartam megkeseríteni az életét, főleg nem a magamét.
2018. szept. 5. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Szerintem előbb-utóbb úgyis rájössz, hogy valaki mellett sokkal könnyebb és jobb az elet. Lehet, hogy még évekig bírod, de valószínűleg magányos leszel a későbbiekben.

22/L

2018. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen. Ismeretségi körömben is van ilyen (srác). Neki nem való, és jó is, hogy nem erőlteti.

Kérdező, te se erőltesd. Már rég túlhaladott az a nézet, hogy párban kell élni mindenkinek.

2018. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26
2018. szept. 5. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Van igen, Kérdező. Egyre több ember vet számot azzal, hogy a párkapcsolat egy időpocsékolás, és soha az életbe nem hozza vissza a ráfordított erőforrásokat. Ezzel szemben egyedül sokkal kényelmesebb és jobb is lenni. Ha a magad ura vagy, nem kell senkihez se alkalmazkodnod, és az időd csak a tiéd, azzal nem veszítesz semmit, csak nyersz.

Nincs semmi értelme csak azért belefognod, mert olyan 0,1% eséllyel működhet a dolog. 99,9% az esély arra, hogy nem fog.

2018. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!