Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jobb lett a kapcsolatod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lett a kapcsolatod a pároddal attól, hogy összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk is jó a párommal, viszont mi jelenleg más városban élünk, emiatt csak hétvégén szoktunk találkozni. Még nem olyan régóta vagyunk együtt, de szóbajött már, hogy jövőbeli terv lenne az összeköltözés.Mikor együtt vagyunk, akkor nagyon jó minden, a hétköznapok is gyorsan eltelnek, viszont más az igényünk az online beszélgetés terén. A párom nem az a típus, aki szeret sokat chatelni napközben, én meg örülnék neki, ha többet beszélgetnénk. Szoktunk néha este telefonálni. Szóval tényleg nem mondhatom azt, hogy rossz lenne így, csak mégsem érzem, hogy ez nagyon hosszútávon működőképes.

2021. szept. 28. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem változott. Előtte is jó volt, azóta is jó, csak több időt tudunk egymással tölteni így.
2021. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Többet tudun kúrni, mondjuk részemről ez volt az összeköltözés fő oka.
2021. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mi baromi gyorsan összeköltöztünk. Nem volt jó ötlet, mert hiába tudom a két kezemen megszámolni, hogy egy év alatt hány napot töltöttünk külön, mégsem ismertem egyáltalán azt az embert. A szakításnál leesett az álarca, és nagyot néztem.
2021. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott.
2021. szept. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon hamar összeköltöztünk, és volt egy mélyebb időszak nem is sokkal utána. Előtte csak hétvégeken találkoztunk,addig jobban becsültük az együtt töltött időt. Most mindketten csak késő délután esünk haza munka miatt, így megint picit "jobb", de nem tudom. 3 éve élünk együtt,de már nagyon gépies rutinná vált az egész kapcsolatunk,nem tudom, hogy merre mozdul ez a továbbiakban
2021. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma már nem költöznék össze senkivel, nagyon megfelelne a hétvégi minőségi idő. Hétköznap meg mindenki élné az életét. Csak hát a szex miatt nagyon izgi első hallásra az összebútorozkodás.
2021. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!