Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet lenne meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne meghívni a párom közeli barátait, hogy köszöntsük fel együtt?

Figyelt kérdés

A páromnak van 3 gyerekkori barátja, de én sajnos nem ismerem személyesen őket. Jó ötlet lenne őket elhívni egy meglepetésvacsorára, ha szerveznék egy ilyet a páromnak? Úgy gondoltam, hogy elhívom őket, felköszöntjük aztán ha úgy alakul elmegyek egy-két órára had beszélgessenek, mint barátok. (nem sűrűn találkoznak)

Ha esetleg ők benne lennének a másik baj az lenne, hogy a párom jövőhónapban nem fog dolgozni, és a szülinapja is pont vasárnapra esik. Együtt élünk már és kellene valami alibi, hogy menjen el egy kicsit ameddig elmegyek a tortáért és főzök valamit a vendégeknek. Ti örülnétek egy ilyesminek? Nem ismerem a barátait és nem biztos, hogy jól jönne ki ha írkálok nekik, esetleg meg sem nézik és mondják is a páromnak, hogy írtam nekik üzenetet. Bár ez ugye a lányoknál szokás. Túl gondolom? Annyira izgatott vagyok, nagyon szeretnék neki egy kedves meglepetést okozni. Erre biztos nem számítana


2021. okt. 5. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a szüleit meg tudom kérni, hogy kérjék mef a párom menjek el hozzájuk "segíteni" viszont nem lenne gáz ha a szülőket, testvérét és a gyerekeit nem hívom? Nincs annyi hely normális étkezéshez
2021. okt. 5. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jó ötlet :)
2021. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülinapozni inkább a párommal szeretnék és külön a barátaimmal. Kicsit csalódott lennék, ha a párom lelépne a szulinapomkor. Plusz nem tudom, hogy a párod mennyire szereti a meglepetéseket. Nálunk ez elég kellemetlen lenne, mert egyikünk sem szereti az ilyesmi jellegű dolgokat.
2021. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jo otlet, szerintem imadni fogja :D este meg romantikazhattok kettesben is.

Szerintem kuldd el pl bevasarolni, lehet, hogy az nem lesz eleg ido arra, hogy meg is fozz, de ha rendelsz egy sultestalat es az ido szaladsz el erte, amig o bevasarol.

2021. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!