Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő, amit tartós párkapcsolatban szex nélkül éltetek meg a párotokkal úgy, hogy közben nem volt semmilyen jelentős lelki vagy egészségügyi oka annak, hogy nem szexeltek?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés, hogy ha nem volt veszekedés, nem volt nagy lelki trauma, egészséges volt mindkettőtök, akkor mennyi volt a leghosszabb idő, ami kimaradt úgy, hogy nem volt köztetek szex?


Kort és nemet is írjatok, légyszi!



2021. okt. 19. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
1 honap kb, utana szakitottunk
2021. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ebben az esetben akkor négy nap. Mindkettőnkre ugyanakkor zúdult rá egy elég nagy projekt, és egyszerűen nem volt se időnk, se erőnk, se kedvünk hozzá.

27/N

2021. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 sterling.archer ***** válasza:
81%
Egy honap. De utana 3-4 naoig ami volt ... Reggeltol estig. :D 30/f
2021. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
10-11 nap. Kamionsofőr vagyok.
2021. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hét

Abból 5 napig megvolt, a többi időben nem tudom, miért nem. Viszont orál volt akkor is (csak én csináltam neki). De amúgy a kapcsolatunk elején ritkábban szexeltünk, igaz, a két hét kimaradás nem akkor volt, de eleinte is voltak ilyen 7-8 napok, amikor nem volt szex.


23/L

2021. okt. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapja közöttük szex. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amikor nincsenek lelki gondok sem egyénileg, sem a kapcsolatban, akkor 2-3 nap.

Amikor voltak, kb 2 hetente volt 1 szex.

2021. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

3 éves kapcsolat, huszonéves pár, másfél éve lakunk együtt.


Kb. másfél hét volt a max.

Abból 4 napig menstruáltam, a többi napon meg egyszerűen a beosztás/fáradtság miatt nem jött össze. Sokszor tök keresztbe dolgozunk, én nappal, ő éjjel.


Alapjáraton az első fél évet leszámítva nem volt sosem annyira sűrű a szex, szóval ilyen mindennapos az abszolút nem a mi libidónkhoz mérhető.

Mostanában heti 1-2 van, ez teljesen jó. Szerencsére azonos a vérmérsékletünk ezügyben, simán megvagyunk 6-7 napig is néha, ha rohadt sok a meló, meg sulizunk is mellette levelezőn (szombatonként), néha így jön ki. Ettől függetlenül a kapcsolatunk nagyon jó, mély, szeretetben gazdag.


23L

2021. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt egy sok éves időszak mikor két, de talán még három hónapok is kimaradtak. 35-40 körül voltunk.
2021. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!