Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható a szexuális hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható a szexuális hűség ha az egyik fél egészségügyi problémája miatt többé nem tudnak szexuális életet élni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
És egyikük sem szeretne szakítani mert nagyon szeretik egymást.

2019. febr. 25. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekem lenne ilyen problémám, nem várnám el.
2019. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

milyen egészségügyi probléma ez??

levágták a farkát, kezét, bevarrták a száját?

2019. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
El se tudom képzelni, hogy mi lehet akadály ilyenkor, amit nem lehet áthidalni. Ha az én párom miatt nem lehetne szeretkezni közösüléssel, én bizony elvárnám, hogy ettől még engem elégítsen ki, meg én is őt, ha van rá más mód, és cserébe eszembe se jutna félrelépni. És az intim együttlétnek rengeteg formája van, a szeretgetős bújástól a másik fizikai kielégítéséig, lelki-testi állomások sokasága húzódik, és olyan nincs, hogy abból egy sem működik.
2019. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne tudni pontosan a problémát, mert az egészségügyi helyzet nem minden esetben zárja ki a szexuális életet.
2019. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Egy nőt ki lehet elégíteni pénisz nélkül is, ahogy egy férfit is női nemiszerv nélkül. Mindenkinek van keze, szája stb., úgyhogy ilyen, hogy nem tudnak többé szexuális életet élni, ilyen nem létezik.
2019. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 4.-ik válaszolóhoz. Nem értem én sem a problémát.


Köszi, feldobtad a napom.:)

2019. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha vki f..okfüggő es sehogy máshogy nem akar szexet akkor sem tartom korrektnek...

Minden mas esetben megoldható a kielegites.

2019. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem át leher hidalni, ahogy az előttem írók is jelezték. Kivéve ha kb kómába esik az egyik fél vagy hasonlóan súlyos ágyhozkötött lenne.
2019. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Istenem ezt a 42% hónapok óta itt nyavalygó szerencsétlent dugja már meg valaki.
2019. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem fog működni hosszú távon. Félre fog lépni az egészséges fél.
2019. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!