Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnővel rendelkező férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnővel rendelkező férfiak.Milyen anyagi helyzetben volt a párotok amikor megismertétek? Azóta jobban vagy rosszabbul él?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, de ennek egyszerű oka van. Mikor megismerkedtünk, akkor még egyetemre járt. Amikor összejöttünk, akkor már kb. fél éve dolgozott, de nem teljes állásban. Most meg már 5 éve van egy stabil munkahelye.
2021. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Jobban! Mert én 5x többet kerestem nála már akkor is

34F

2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ő boltvezető helyettes volt, ahol én alkalmi munkán voltam. Kb 2,5x annyit keresett mint én. Azóta fölénőttem:) De én eszméletlen csóró voltam, és meg is mondtam neki, hogy nekem az étterem a pizzaszeletező 200Ftért, de azt is heti kétszer.
2021. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak magamról tudok nyilatkozni nőként.

Mikor megismerkedtünk 14 éves voltam, mikor összejöttünk akkor 18.

Akkor voltam életem első munkahelyén, konkrétan egy levéltárban szkenneltem papírokat napi 8 órában, havi 120 ezer forintért + cafeteria.

Ez a pénz arra tökéletesen elég volt, hogy otthon éljek édesanyámmal, a felét odaadtam neki a másik feléből pedig szórakozni jártam.


Most 23 éves vagyok és 300-350 között keresek mozgóbértől függően, párom kb. ugyanennyit és már albérletben lakunk amit felesbe fizetünk. Nyilván az 5 év alatt sok munkahelyet megjártam, a mostani helyen 8 hónapja vagyok, de úgy gondolom itt megtaláltam a helyem. Szeretem is csinálni, jól is fizet és van feljebbjutási lehetőség, illetve a vezetőm / vezetőség nagyon korrekt, megbízható.


Szóval magamból kiindulva én sokkal jobb életkörülményt teremtettem meg magamnak az 5 év alatt, remélem +5 év múlva még ennél is jobb lesz.


23L

2021. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!