Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy nincs idom semmire ?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe, a barátom nagyon sokszor van nálam, de mióta külön költöztem nagyon sok stressz er, főleg a család miatt, de most a munkahely és a suli miatt is, néha kicsit nyűgnek érzem, hogy foglalkoznom kell a barátommal is, amikor magamra sincs idom és szinte csak aludni járok haza… nem tudom, mondjam meg neki, hogy talizzunk kicsit kevesebbet vagy más probléma van a háttérben ?

Jól kijövünk és igyekszünk mindent megbeszélni, de nem akarom ezzel megbántani.


2021. nov. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben megbeszèlnèm, megmondanàm.


Később lehetnek komolyabb problèmàk amikröl beszèlgetni kell majd nektek , nem egyszerű tudom, de egy jó gyakorlat lenne

2021. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretek vele lenni nagyon, nagyon hasonló a természetünk de néha nagyon fárasztó, hogy nem tudom kipihenni magam, mert amikor nálam van, igyekszem a kedvére tenni, amitől csak meg jobban kimerülök :(
2021. nov. 2. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy most jó lenne, ha csak kettesben pihennétek.

Úgy is itt van a 4.hullám, fogd arra, hogy nem akarsz semmi programot. Komolyra fordítva a szót , meg fogja érteni . Ne készülj rá , ha találkoztok, ha ő jobban ráér, akkor tesz ő érted.:)

2021. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Legyél vele őszinte és mondd meg neki, hogy fáradt vagy és a Netflixen kívül most máshoz nincs kedved. Ha szeret (és a leírásod alapján igen), akkor nem lesz neki gond csak egy kis lazulós programot csinálni veled.

A párod nem szabad, hogy fárasztó legyen, amikor kimerült vagy lelkileg. Fel kell töltenie. Ettől jó egy kapcsolat. Hosszú távon rendkívül mérgező, ha menekülsz a párodtól, amikor sok a mindennapi stressz. (ilyen sokszor lesz, jobb ha tudod)

2021. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy szeretnek kicsit egyedül pihenni. Egyke vagyok és gyerekként is jól el voltam egyedül, mostanában hiányzik, hogy kicsit egyedül legyek és csak a saját dolgainak foglalkozzak, gondolkozzak, hogy mit hogy szeretnek, kicsit foglalkozhassak a hobbimmal, ezekkel nem tudok, ha a párom is ott van, mert ha már ott van, akkor vele foglalkozom, annak nem látom értelmet, hogy átjön, én meg olvasok pl. Hanem ha már együtt vagyunk akkor csináljunk valamit ketten. De annyit voltunk együtt mostanában és annyi időt elvett tőlem a suli meg a munka, hogy magamra semmi idő nem jutott.
2021. nov. 2. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt így szépen mondd el neki, hogy szereted és nem akarod megbántani, de szeretnél pár olyan napot, amikor kicsit egyedül lehetsz. Ez nem ellene szól, csak ilyen vagy és szükségét érzed az énidőnek is.

Biztosan megérti majd, ha ezt így normálisan elmagyarázod neki.

2021. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg mindent megtennék azért, hogy a párom több időt töltsön velem. Én is egyke vagyok, feltalálom magam én is egyedül, de az a jó ha ott van velem.
2021. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!