Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor egy kapcsolat eljut az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy kapcsolat eljut az összeköltözésig, miért a nő költözik a férfihez? Ritka a fordított eset.

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A te környezetedben lehet, hogy ritka, az enyémben ez a jellemző.
2021. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Általában a szarabb lakásban élő költözik a jobb lakásban élőhöz. A nemük pedig itt nem releváns.
2021. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan h az egyik felnek van csak lakasa, akkor oda koltoznek, gondolom logikus. Ha mindkettonek van, akkor meg oda, amelyik kenyelmesebb, kozelebb van a munkahelyhez stb.

Elozo parom alberletben lakott, o koltozott hozzam. A ferjemnek volt lakasa, de mivel en dolgoztam, o meg akkor eppen nem, o koltozott hozzam abba a varosba, ahol dolgoztam. Most meg alberletben vagyunk, mert mindketten mashol dolgozunk, mint ahol a lakasaink vannak…

2021. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lachesys ***** válasza:
100%

Az én környezetemben meg a fiatalok max közös albérletbe költöznek először, ha nincs családi örökség:D ha meg komoly a dolog, max közös lakáshitel.


Ha a férfi idősebb, általában neki van lakása, akkor odakoltoznek. Nálam pont fordítva volt, az én lakásokba költozott a pasim.

2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a következő eseteket látom:


1. amit 2-es is írt, hogy akinek jobb a lakása oda költöznek mindegy h nő v férfi

2. néznek közösen egy albérletet

3. valamelyikük szüleinél élnek együtt ahol több a hely és vagy ahhoz a házhoz építenek hozzá, vagy spórolnak és idővel vesznek egy lakást (akiknek jól megy egy házat)

4. és a legritkább eset mikor egyiknek saját lakása van se hitel se semmi.

2021. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem ritka a fordított eset, csak meglehetősen csekély tapasztalattal rendelkezel, kérdező.
2021. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig összeköltöztem egy teljesen új albérletbe a kapcsolataimban.
2021. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én azért költöztem a páromhoz egyetem alatt, mert én koliban éltem, ő pedig a saját lakásában, amit a szülei vettek neki. Ez van, ellentétes esetben nyilván fordítva történt volna, de az én szüleimnek sajnos nem futotta három lakásra a három gyereküknek.
2021. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Azért én költöztem oda mert neki jobb munkája volt ott , nekem hiába volt lakásom másik városban ha ott meg negyed annyi lehetőség sincs.

Így én mentem oda, a lakásom meg kiadtam.

2021. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
Asszonyhoz költöztem, ő kiköhögte a hitelt, nekem nem volt saját lakásom.
2021. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!