Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell folyton bizonygatno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton bizonygatnom, ami nekem teljesen egyértelmű?

Figyelt kérdés

Mielőtt megpróbálom ezt megfogalmazni, szeretném ha tudnátok, hogy teljesen tisztában vagyok azzal, hogy ez nem egy egészséges kapcsolat!


A jelenlegi párom, akivel együtt is élek, betegesen féltékeny alaptalanul. Ami abban nyilvánul meg (ami legutóbb történt), hogy elmentem egy nagyon régi fiú barátommal császkálni és idegrohamot kapott. Szerinte én romantikusan sétáltam vele. 😂 Haversrác vagy 15 éve, lényegében gyerekkori barátom, együtt homokoztunk és neki is van párkapcsolata.


A másik dolog, hogyha összeveszünk, akkor én úgy próbálom enyhíteni a feszültséget, konfliktust és nem fokozni tovább a problémákat, hogy kedvesen megkérdezem tőle hogy mire vágyik, mit szeretne enni, csinálok neki reggel kávét és ágyba reggelit. A legutóbbi osszeveszesunk alkalmával vettem neki egy parfümöt, bocsánatkérésem gyanánt és azért hátha ez a kos meglepetés enyhít rajta annyit hogy le tudunk ülni nyugodt körülmények között egy mély beszélgetésre.


Ő erre a dologra, azt mondja színjáték.

Idézem:


“Nincs erről szó.Csak nem vagyunk 3 éves gyerekek hogy elkövetünk visszafordithatatlan hibákat majd egy fél óra múlva úgy csinalunk mintha semmi nem történt volna.”


2021. nov. 15. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar neked így akkor szakíts. De nem szakítasz, tehát élvezed a játszmát. Mi a kérdés?
2021. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, mert nem egészséges a kapcsolatod!

Nem az a megoldás, hogy kinyalod a seggét. Neki kellene azon dolgoznia, hogy az önértékelését helyre tegye, ha nem megy, akkor soha nem leszel mellette boldog, és nyilván ő sem.

2021. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszafordíthatatlan hiba? Óh, nos akkor szakítani kell azonnal, hiszen ami visszafordítható, az ugye nem orvosolható. Ha szeretne, megbocsátana, vagy fel se venné ezeket.
2021. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én pl nem megyek el lányokkal sétálni. Ennyi. Nem bonyolult.


Persze akkro is van féltékenységi hiszti.

2021. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
O igen az ember a magánytól való félelme miatt bele megy olyan játszmákban amikbe nem kéne. Általában önbecsülési hiba. Tudom én is ilyen vagyok.
2021. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ős vagyok. Még annyit hozzá tennék, hogy döntsd el szettnél úgy leélni az életed hogy mindennap gyomorideggel menj haza, hogy megint mibe köt bele? Mert hogy majd jobb lesz csak önámítás.
2021. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én se megyek el más lányokkal sétálgatni, ha pedig összejövetel van akkor hívom a pàromat is.
2021. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Én se járok mindenféle lánypajtásokkal sétálgatni.

Ettől függetlenül a másik sztori alapján azt mondom, elég buta párod van. Ha neked sem jó így, miért vagy még vele?

2021. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy nem egészséges a kapcsolatod. Tudod, hogy túlreagálja a semmit és betegesen féltékeny. Ettől függetlenül te kezdeményezed a békülést és még a kedvében is jársz. Nem gondolod, hogy a kedveskedéssel meg a békítéssel csak erősíted a párodban azt tudatalatt, hogy neki van igaza?


Maradj vele, szülj neki egy gyereket is. Hogyha szerencséd van a gyerekedre is féltékeny lesz és elbaszod az ő életét is.


Mégis milyen választ szeretnél kapni?

2021. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a mély beszélgetésekhez ajándék kell meg ilyen olyan meglepi, akkor ott baj van.
2021. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!