Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan támogatnád párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan támogatnád párod az életmód váltásban?

Figyelt kérdés

Ő a nő.


Ő sajnos olyan hogy " mindent eldob" mert vlmibe bele kezd..


máj. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Párom meg az exek is a netezést telot tiltják általában a kapcsolatokban. Hisztiznej lehülyéznek ha pl gyk-zom, degradálnak, vagy épp féltékenykednek a semmire, mindig elérik azt, hogy mellettük elő se merem venni a telefont.


Ha azt nézzük valamelyest csökkentik a netfüggésem. Próbálok átszokni arra hogy nem kávé nettel indul a nap, hanem beszélgetéssel az aktuális pasimmal.

máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
*Másban is, pl késésekben is degradálással beszólásokkal "nevelnek".
máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Persze, bár attól függ, hogy miről van szó.


Egészségesebb életmódhoz kapcsolódó dolgokban én egészen jó vagyok, tehát nem kellene messze mennie, ha segítséget kérne valakitől. De ugye nem írtad, hogy miről van szó.

máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igaz. Úgy összességében életmódváltas, de főleg az egészség terén.
máj. 14. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hoz kész vacsorát több csillagos éttermeből. Mivel ott dolgozik es normálisan étkezünk így.
máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én le akartam fogyni. ( Azóta már sikerült is). Az én párom abban támogatott, amiben kifejezetten kértem hogy segítsen. Mivel összetett problémáim voltak, az étkezés terén, így a megoldás se volt egy sétagalopp. Mikor beszéltem neki arról mit szeretnék, megkérdezte mit segíthet ( ha tud). Segített amiben úgy éreztem hogy kell, meg is kértem konkrét dolgokra. Amúgy meg mindig mellettem van, lelkileg a puszta jelenléte is áldás🙏🥰

Kérdezd meg tudsz e neki segíteni, egyébként meg ha szereted és érzi hogy mellette vagy, az is sokat számít:)

máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy egészséges életmódról van szó. Egyrészt kérdezd meg. Bár ha most kezdi, akkor lehet ő se tudja pontosan. Ebben az esetben nézzetek együtt egészséges recepteket, süssetek, főzzetek együtt, illetve előre be is lehet osztani ezeket az ételeket napokra, és akkor csak el kell tenni reggel. Tornázz, eddz vele, tervezzetek aktív progranokat nyilván a fittségéhez igazítva. Nem fogja szeretni a mozgást, ha belepusztul az első pár alkalomba. Legyen azért picit kihívás, de ne teljesíthetetlen. A megfelelő sport megtalálásában is segíthetsz pl. Nem tudom, mennyire túlsúlyos (gondolom ez a motiváció), de most pl nagy divat a poledance/polesport. A legtöbb nő szereti, aki kipróbálja, mert szórakoztató, nőies, viszont a nem klasszikusan nőies nők is megtalálhatják a maguk stílusát benne pl az erőelemekben, akrobatikában. A legjobb, ha valami közösségbe belecsöppen, ahol motiválják egymást a résztvevők. Lehet ez spinning, aerobic, TRX, köredzés, tánc... bármi igazából, amit élvezni tud. Mert persze, az ember hamar abbahagyja az edzést, ha monoton, nem passzol a személyiségéhez, viszont ha tényleg örömet okoz, akkor mérföldekkel könnyebb elköteleződni, rendszeressé tenni.
máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!