Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megalázó rituálé. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó rituálé. Tényleg csak így lehet kibékülni?

Figyelt kérdés

A párom okkal vagy sokszor ok nélkül megsértődik rám. Akkor is, ha ő volt bunkó, ő a hibás, nekem kell kiengesztelni, bocsánatot kérni. Aminek külön ritusa van:

Le kell térdelni elé, elmondani mennyire sajnálom ami történt, miért az én hibám a dolog (akkor is, ha az ő hibája volt!) Azután engedélyt kérni, hogy a lábát megcsókoljam, nyalogassam.

Már elegem van ebből, nagyon próbára teszi a szeretetem iránta. Felnőtt férfiként úgy viselkedik, mint egy hülye kisgyerek!


2021. nov. 27. 05:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván nem. Ha ezt nem kitaláltad, akkor nem értem, hogy miért vagy vele.

Ha valaki ezt nekem először mondaná, akkor nagyon röhögnék, amennyiben komolyan gondolná, kibasznám szó nélkül!

2021. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
És te képes voltál ezt a rituálét töbször végrehajtani? 🤣😂🤣😂🤣😂
2021. nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tgt ***** válasza:
100%
Ez eléggé olyan, mint valami szado-mazo szex.
2021. nov. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Miiicsodaaaa!??!!!???!!?!
2021. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem mertem senkinek sem beszélni róla, mert szégyellem, amit csinálnom kell.

Az hogy itt mindenki felháborodott erőt ad, hogy megpróbálják változtatni

2021. nov. 27. 07:08
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor valahogy jobban haragszom a nőkre, mint a férfiakra. Sokkal megdöbbentőbb hogy ezzel valaki hagyja magát megalázni, mint az, hogy valaki ilyet vár el. Amíg az ilyen beteg férfiak nem hogy kirekesztve nincsenek a társadalomból, hanem még barátnőjük is van aki asszisztál hozzá.. én elhiszem hogy elvakít a "szerelem", (ami inkább ragaszkodás, függőség), de azért van egy határ. Ilyenkor mindig gondolj bele, hogy mi lenne ha ezt egy barátnőd mesélné? Mi lenne ha az anyáddal történik, vagy a lányoddal? Mit tanácsolnál? Ugye egyértelmű..
2021. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Kamu.
2021. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Trollkérdés.
2021. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Minek csinálod? Ehhez a szerelem kevés indok! Gondolom ennél komolyabb problémák is vannak, kizárt, hogy ez az egy legyen egy ilyen embernek.
2021. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Legalább leszopni nem kell
2021. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!