Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

36 vagyok, kb 1,5 éve együtt élek egy 31 éves nővel. Eredetileg csak szexnek indult a kapcsolatunk, de mivel rossz körülmények közt élt akkoriban, mondtam neki, hogy inkább költözzön hozzám. Nem vagyok belé szerelmes, ő viszont belém igen. Már nem vágyom rá, hogy együtt legyünk, szexelni sem szexelünk túl sűrűn, bár ő szeretne akár minden nap többször is.

Mondjuk én is szeretnék legalább 2 naponta, csak már vele nem.

Nincs szívem szakítani vele, mert tudom, hogy nem tudna hová menni, a fizetéséből pedig nem tudna havonta egy albérletet kifizetni, nemhogy még enni, vagy a kauciót beköltözéskor.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mi legyen.



2021. nov. 27. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Vagyis te sem állsz jól anyagilag?

Hát nem irigylem szegény lányt. Cseberből vederbe esett 😞

Én akkor is azt mondom, ha már te hoztad ilyen szituba, akkor segítened is kell megoldani.

2021. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nincsenek anyagi gondjaim, sőt, még tudnám is segíteni, de tudom, hogy mennyire összetörne, ha szakítanék vele és azt nem kívánom neki. :(
2021. nov. 27. 17:18
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szenvedj!
2021. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

Ennek mi köze a sugardaddységhez?

Te nem vagy az, ha nem dugod.

2021. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát nekem néha kissé olyan jellegű érzésem van, mintha csak azért tartanám magamnál, hogy a pénzemen éljen és ezért cserébe szexeljünk néha... De valójában nem. :|
2021. nov. 27. 17:25
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt Mondom, ha más nem, akkor anyagi segítséget nyújtva, de szakits. Tudod miért? Mert lehet hogy szenvedni fog a szakítástól, de tudod mitől fog jobban tönkre menni? Ha ő folyton közeledik feléd, te meg folyton elutasítod. Olyan mélyre ássa az ilyen helyzet az önbecsülést, hogy talán sose keveredik ki belőle.

Legközelebb okosabb legyél, szívjóságból senkivel se költözz össze

2021. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor még én se gondoltam, hogy eddig jutunk. :|
2021. nov. 27. 17:29
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
De ha eleve nem is szeretted, nem is értem hogy mertél egy ilyen komoly szitut meglépni. Értem hogy sajnáltad. Bár ez is gáz valahol, szánalomból odapakoltatni. Hát mindenesetre tanulságos történet. Tudom, ez nem vigasztal téged. Figyelj, mindenki kibirja a szakítást. Ezt szépen nem lehet sehogyse, ha az egyik fél szerelmes. Amit tehetsz hogy ne úgy tedd ki a házból mint egy kivert kutyát. Lehet amúgy ha őszintén leülsz vele beszélni, már holnap magától elmenne.. én sem maradnék ott 1 percet se ahol már rosszul vannak tőlem
2021. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak tényleg nem tudna hova menni. :(
2021. nov. 27. 17:40
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valahogy próbáld meg kívülről tekinteni a helyzetet. Ha te lennél ilyen szituációban, mit gondolsz, milyen verziót tartanál korrektnek?

Azt hogy szánalomból megengedik hogy továbbra is ott lakj, de kerülgetnek mint egy leprást.

Vagy ami szintén kellemetlen, de némi anyagi segítséggel elköltöznél?

2021. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!