Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

36 vagyok, kb 1,5 éve együtt élek egy 31 éves nővel. Eredetileg csak szexnek indult a kapcsolatunk, de mivel rossz körülmények közt élt akkoriban, mondtam neki, hogy inkább költözzön hozzám. Nem vagyok belé szerelmes, ő viszont belém igen. Már nem vágyom rá, hogy együtt legyünk, szexelni sem szexelünk túl sűrűn, bár ő szeretne akár minden nap többször is.

Mondjuk én is szeretnék legalább 2 naponta, csak már vele nem.

Nincs szívem szakítani vele, mert tudom, hogy nem tudna hová menni, a fizetéséből pedig nem tudna havonta egy albérletet kifizetni, nemhogy még enni, vagy a kauciót beköltözéskor.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mi legyen.



2021. nov. 27. 15:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én hiába válaszolok erre, nem vagyunk egyformák.

Tudom, hogy ő nagyon önfejű, és nem fogadná el a segítséget. Inkább menne a híd alá szó szerint.

De most tényleg erre kényszerítsem?

Ezért vagyok tanácstalan, hogy mi kéne csinálnom. :(

2021. nov. 27. 17:47
 22/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát megértem amúgy hogy inkább menne a híd alá is akár. Ennél megalázóbb már úgysem lesz szegénynek. Egy biztos, minél tovább húzod, annál rosszabb. Egyre jobban megutálod csak, ő meg egyre jobban nem fogja érteni hogy miért viselkedsz másképp, és magában fogja keresni a hibát megállás nélkül.
2021. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
87%
Meg se mered kérdezni hogy mi legyen?
2021. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
37%
Erd el hogy o szakítson veled.
2021. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!