Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta fogadja el a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta fogadja el a magyar társadalom az élettársi kapcsolatot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Közel 5 évig éltem együtt a férjemmel, mielőtt összeházasodtunk. Ez alatt az idő alatt nagyon sok kellemetlenséget kellett elviselni, elsősorban nekem. Csipkelődő, lesajnáló megjegyzéseket, hátrányos megkülönböztetést. Ma már ez teljesen elfogadott, az együttélő pároknak gyerekeik vannak, senki nem botránkozik meg, mint korábban.

2021. dec. 2. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Én házasságpárti vagyok, de a jó kapcsolat házasságban is jó és biztos, a rossz kapcsolat meg papírral is tönkre fog menni és el fognak válni. Nem ezen múlik.
2021. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom merre élsz, de elég rég elfogadja. Biztos van országrészek közt is különbség felfogásban. Keleti megyék konzervatívabbak, mint a nyugati rész.Én 45 vagyok, és ami korosztályunk 3/4-e nem házasodott, vagy későn, csak az x-dik együttélés után, vagy elvált, és a következővel már nem házasodott. Senki nem botránkozik meg ezen, nem téma egyáltalán, elég rég. Volt egy kollégám, az alföldről került ide, (mérnöki irodába, nem elmaradott családból jött) és csodálkozott, hogy mi felénk mennyire sok aki csak együtt él és, hogy itt nem téma.Pedig ő 8 évvel fiatalabb,mint én, és még az Ő korosztályában is mindenki házasodott a lakóhelye felé. Ő nem, itt lett gyermeke, de nem házasodott.
2021. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudok komolyan venni olyan embereket akik élettársi kapcsolatban élnek😀
2021. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, a 90-es évekre már elfogadott volt. Lehet, hogy azelőtt is, nem emlékszem. De nekem elég liberális ismeretségi köröm van, nem biztos, hogy ez az átlag.
2022. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Igen, sajnos az volt ...
2022. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ksh-nak van errol egy sokoldalas kimutatasa, felmerese, hogy melyik elettarsi kozosseg, hazassag meddig szokott tartani, ra lehet keresni. Parokat evekig figyeltek, ki valik el es mikor.

Erdekes. Szeretem a statisztikakat.

2022. febr. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!