Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az feltételes szeretetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az feltételes szeretetnek számít ha csak akkor szeret ha van munkám, és megcsinálok mindent amit el vár?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 03:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Ket labbal rugni ki most rogton.
2021. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Valakit szeretni azt jelenti, többet tenni érte, mint megérdemel"

A szeretetnek csak lelki értéke van, és annak nincs felsö határa,

az értéke nem fejkezhetö ki pénzben, aranyban, dágaköben, ezért nem

lehet érte cserében anyagi árat elvárni senkitöl. A feltételes szeretet értéke "nulla", ha elveszited, nem veszitesz semmit.

2021. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De hiszen akkor Kérdező sem feltétel nélkül szereti a párját.
2021. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, majd egy lusta munkanélküliért leszünk oda. Nem vagyok önsorsrontó.
2021. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:

1Kor 13:1 Ha embereknek vagy angyaloknak nyelvén szólok is, szeretet pedig nincsen énbennem, olyanná lettem, mint a zengő érc vagy pengő cimbalom.

1Kor 13:2 És ha jövendőt tudok is mondani, és minden titkot és minden tudományt ismerek is; és ha egész hitem van is, úgyannyira, hogy hegyeket mozdíthatok ki helyükről, szeretet pedig nincsen énbennem, semmi vagyok.

1Kor 13:3 És ha vagyonomat mind felétetem is, és ha testemet tűzre adom is, szeretet pedig nincsen énbennem, semmi hasznom abból.

1Kor 13:4 A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.

1Kor 13:5 Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a gonoszt,

1Kor 13:6 Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;

1Kor 13:7 Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr.

1Kor 13:8 A szeretet soha el nem fogy: de legyenek bár jövendőmondások, eltöröltetnek; vagy akár nyelvek, megszűnnek; vagy akár ismeret, eltöröltetik.

2021. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!