Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 500 db -ot ha megcsinálok...

Napi 500 db -ot ha megcsinálok ugráló kötélböl az jónak számít?

Figyelt kérdés
Van ilyen számolós ugrálókötelem napi 500 db az mennyinek számít? Többet kellene?(192 cm 88 kg mennyi kalóriát égethetek el?)
2012. márc. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mennyiért tudod darabját eladni.
2012. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább időben mérném. Kezdetben 10 percet csináltam, felváltva (30-30mp) helyben séta-ugrókötél. Ma már 45 percet simán végig ugrálok. Páros lábon, váltott lábon, keresztezve... Feltölt, és le is fáraszt. Nagyon jó edzésforma. De azt javaslom egy héten 3x járj el futni, és emellett csináld az ugrókötelezést. Jó magas vagy amúgy! :)
2012. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ!Amúgy heti 3X járok kondiba+heti 2-3 szor futok és ez mellé akarok ugrálókötél+bokszzsák püfölés:D De akkor inkább én is időben fogom mérni nem darabszámra..
2012. márc. 17. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Akkor pedig gratulálok a sok edzéshez. :) Csak így tovább!
2012. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem napi 500 az pont 500-nak számít. Hogy többet kellene-e, azt te tudod csak. Mennyit gyártasz le egy óra alatt?

2012. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!