Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fegyveres testületnél (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fegyveres testületnél ( rendőr, katona) szolgáló férfiak nem erőszakosabbak, túlkontrollálóak otthon is a családdal, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
7 Párom pszichológus, dolgozik eleget ilyen alakokkal közalkalmazottként, mégis az egyik legelfogadóbb ember, akit valaha ismertem. Mondjuk neki van agya azután a 11 év egyetem után, az sokat számít.
2021. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Volt katona vőlegényem, inkább a töketlensége miatt hagytam ott. Szóval nem kell általánosítani.
2021. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Látom nagy a szórás:) Szerintem vigyázni valakire és valamire nem szabad, hogy az elnyomás érzésével járjon. Akiket ismertem rendőröket, hajlamosak voltak a civilekkel is úgy beszélni, mint a bűnözőkkel.
2021. dec. 12. 15:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos sok ilyen eset van. De mindenkit azért nem szabadna elítélni ebben a szakmában. Párom katona, abszolút nem jellemző rá egyik sem a felsoroltak közül. Lehet, hogy egy vagyok a kevés szerencsések közül, de én speciel nem ítélek szakma alapján (sem).
2021. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fun ON: "Nem! Kussolsz!"

Fun OFF


Szerintem ez is emberfüggő. Nézd a jó oldalát! Még mindig jobb, mintha a kórboncnok vinné haza a munkát...

2021. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Az én párom katona. Szokott is néha - néha kiképezni, ahol azért kell egyfajta "bánásmódot" nyújtani a kiképzendő újoncok felé. Ennek ellenére ő nagyon jól el tudja különíteni a családot a munkától, otthon egyáltalán nem ilyen, nem parancsolgat, nem erőszakos.

Volt néhány társa viszont akiket ismertem és tényleg elég alpári módon tudtak viselkedni, volt akinek a párkapcsolata ráment arra, hogy a férfi Ugyanúgy viselkedett otthon, mint a munkahelyén. Úgyhogy tapasztalataim szerint nem lehet általánosítani, ez teljesen ember és személyfüggő.

2021. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!