Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szerethet rajtam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerethet rajtam ennyire a párom? Össze akar velem költözni sosem gondoltam volna ezt.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Sokan mondták hogy nem illünk össze, én nem vagyok hozzá való meg ilyenek. És már elhittem hogy mi úgysem fogunk együtt maradni csak jól érezzük magunkat és majd szakít velem.

Tegnap beszélgettünk és mondta hogy házat fog venni és össze költözhetünk.

Azért mondják hogy nem illünk össze mert ő nagyon okos, diplomája van nekem meg érettségim sincs. Ő nagyon szerelmes belém érzem de azt nem értem mit szeret rajtam ennyire.


2021. dec. 11. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Én szoktam mondani a barátnőmnek, mit szeretek a benne, dicsérem, bókolok neki. Ha érzed, hogy szerelmes beléd, akkor kéne lennie valami fogalmadnak arról, hogy miért van ez.


Érettségit meg szerezd már meg, azért az nem a végzettségek teteje.

2021. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem végzettségtől függ lehet veled tud legjobban beszélgetni, saját magát adni vagy csak közösek a hobbijaitok ezt kb a végtelenségig lehetne sorolni kérdezd meg tőle mit szeret benned
2021. dec. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a személyiségedet szereti. Az emberek nem egy diplomába szeretnek bele. Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat a kapcsolatban. Nem azt kell nézni, hogy kinek milyen iskolai végzettsége van, ha jól érzed vele magad, az a lényeg. Valamilyen szempontból biztos te is hozzáadsz ahhoz, hogy neki jó legyen veled. Ezt ő biztos el tudná mondani.

Azt meg soha nem szabad alapul venni, hogy mások mit gondolnak!

Ha húsz ember húsz félét mond akkor aszerint fogtok élni? A ti életetekről van szó, úgy éljétek ahogy nektek jó, és ne mások véleményéhez igazodjatok.

2021. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!