Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek olyannal aki nem akar beszállni a bérleti díjba, rezsibe hanem elvárná, hogy én fizessek mindent?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 15:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem. 39N
2021. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem.
2021. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Kizart dolog !!
2021. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Párom azt mondja ez a férfi dolga, otthon is a apja fizetett mindig mindent, de nekem nincs annyi fizetésem, hogy ezt meg tudjam tenni, akkor nekem semmi nem marad.


Látom ennek a kapcsolatnak is annyi akkor :((((

2021. dec. 27. 15:38
 5/37 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt mondja, akkor gold digger.

Hagyd ott

2021. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, te jársz jobban, ha ott hagyod. Én se költöznék össze egy ilyen párral. Nő vagyok
2021. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes...akkor külön kasszán voltak a szülők. Gondolom a barátnőd anyukája is adott a rezsibe,esetleg az élelmezési költségeket fedezte? Nem ez a jellemző,azért kevés család az ahol az egyik fél finanszíroz mindent. Győzike jutott eszembe amikor régen Bejaasszony kuncsorgott a pénzért. Elege is lett belőle!
2021. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%

Ismered a mondást, nem?


"Ha majomra telik, teljen banánra is!" Mellesleg mért is adna a díjakba? Azt egyedül lakva is fizetned kell, csak úgy nem lesz punci.


Akik meg itt azt írják, hogy nem, nos legyünk őszinték ebben az esetben is nem lenne a válasz? [link]

2021. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Pofán röhögném, és otthagynám. Ha óriási lenne a fizetésünk között a különbség az én javamra, akkor magamtól felajánlanám, hogy többet állok, vagy akár az egészet, amennyiben a másik fél részéről ez nem elvárás. De ha közel ugyanannyit keresünk, akkor ugyanúgy vegye ki a részét mindenből.
2021. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%

Jobban jársz ha otthagyod.

Kitartott nô akar lenni.

2021. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!