Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfi lakásában a barátnój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi lakásában a barátnójének ugyanannyi joga van mindenhez?

Figyelt kérdés

Ha a nő nem lakik ott de sűrűn van ott. (szinte mindennap)

Nem nagy volumenű dolgokra gondolok mint átfesteni a falat, eladni a konyhaszekrényt stb, hanem aprosagokra, pl bármikor átmenni, sütni főzni, zenét hallgatni, meg ilyenek. Férfiak ti ezt hogy kezelitek az ilyen helyzetet? Mit engedtek és mit nem? Ha lakás csak a tiétek?

Van egy határ, vagy ugyan úgy engeditek a "közösködést" mintha ő is ott lakna, és megoszlanának a költségek is (ami ebben a helyzetben nyilván nem oszlik meg)



2021. dec. 30. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már lehet másokat, a szomszédokat, veled egy lakásban élőket nem zavaró módon is zenét hallgatni bluetoothos fejhallgatóval. Szívesen!

Bármikor átmenni attól függ mióta vagyunk együtt. Egy pár hónapos kapcsolatban még nem adnék kulcsot neki, de ha meg már kulcsot adnék, akkor vagyunk olyan jóban, hogy össze is költözhetünk akár.

Sütni-főzni persze, ha épp nem akkor akar, amikor én is.

2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Hamar szingli leszel szerencsére.
2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátnőm, akkor szeretem, ha otthon érzi magát, DE az én lakásomban megvan a saját terem. Ugyanúgy, ahogy a barátnőmnek is a saját lakhelyén, amit tiszteletben tartok.


A kérdés feltételnék gondolom, van valami konkrét oka. Írd inkább le, hogy mit csináltál vagy miből lett veszekedés.

2021. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Írd le a konfliktust, ha valódi választ akarsz.
2021. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése, hogy mekkora szabadságod van ebben.
2021. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A megkérdezésem nélkül ne kezdjen el sütni, főzni. Használjon fejhallgatót. És nem, senki ne állítson be váratlanul.


N

2021. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés nélkül ne állítson be senki. Süthet főzhet nyugodtan, ha én is kapok belőle. A zenehallgatást nem tűröm.
2021. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szabad, amit megbeszéltek, ami időközben felmerül és zavar, érdemes megbeszélni. A találkozásokat viszont illik megbeszélni, ne csak úgy beállítani, hogy "itt vagyok".
2021. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem laksz ott, akkor nem jó ötlet csak úgy váratlanul beállítani. Vele beszéld meg ezeket, hogy neki mi fér bele és mi zavaró számára. De csak azért, mert együtt vagytok, nincs ugyanannyi jogod mindenhez, mivel az az ő lakása és az ő személyes tere és tőle függ, hogy mik a határok nála.
2021. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem írod le hogy mi a konkrét problémád?
2021. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!