Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit TÉNYLEG nem zavar ha a barátnõje túlsúlyos?25N

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőm 90 kg... Amikor megismertük egymást 100 felett volt. Nem zavart, azt szerettem meg, akit én láttam, nem azgt amit csak agok akik rá néztek.

Én elég sportos vagyok, ő teljesen önszántából kezdett el velem edgeni, így szép lassan kezdett fogyni is. DE! erre egyátalán nem kértem, vagy még csak szóba se hoztam... :)

2021. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavarna 33/f szingli.A legnagyobb kincsem lenne :-)
2021. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Én is az vagyok és a barátnőm is az.
2021. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a túlsúly?
2021. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem. Sőt, kifejezetten a molett nők jönnek be. Írj nyugodtan, ha gondolod. 28/F
2021. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Micsoda kérdés ez, ahány ember annyi ízlés.

Én egy vékony nő vagyok, mégis a teltebb férfiak jönnek be. Fordítva is vannak, naaagyon sokan.

Engem az olyan emberek zavarnak akik kövérségük ellenére zabálnak, aztán sírnak, hogy nem tudják mitől híznak, alig esznek valamit. A vékonyakat pedig előszeretettel bántják, mert azt szabad.

2021. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 10 kg vagy 50 kg feleslegről beszélünk. Ahogy az sem mindegy, hogy hajlandó lenne dolgozni rajta vagy úgy van vele, hogy neki jó így.


Ha zavarja őt, de nem hajlandó tenni érte, akkor nem tudnám elfogadni, mert én is túlsúlyos vagyok és aktívan dolgozok rajta. Egy magára igénytelen nő nekem nem vonzó. Szóval ha rendszeresen mekiben hízlalja magát, akkor offos. Viszont múltkor láttam a konditeremben egy nagydarab lányt (arcra nagyon szép volt) és látszott rajta, hogy aktívan tesz azért, hogy változtasson magán és ez nagyon szimpatikus volt nekem, hiába volt rajta ránézésre 30 kg felesleg, az előbb említett kategóriához képest szerintem gondolkodás nélkül elhívtam volna randira.

2021. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit takar számodra a túlsúly? Egy egészséges határon belül egyáltalán nem zavar, sokaknak kifejezetten vonzón állnak a plusz kilók, olyan nőiesek lesznek tőle.
2021. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

En maradtam 75 ő meg 105 lett.

Zavart.

2021. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
De, zavarja. Nekik bombanők kellenek, amikor trágya sz4r0k...
2021. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!