Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfi lakásában a barátnój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi lakásában a barátnójének ugyanannyi joga van mindenhez?

Figyelt kérdés

Ha a nő nem lakik ott de sűrűn van ott. (szinte mindennap)

Nem nagy volumenű dolgokra gondolok mint átfesteni a falat, eladni a konyhaszekrényt stb, hanem aprosagokra, pl bármikor átmenni, sütni főzni, zenét hallgatni, meg ilyenek. Férfiak ti ezt hogy kezelitek az ilyen helyzetet? Mit engedtek és mit nem? Ha lakás csak a tiétek?

Van egy határ, vagy ugyan úgy engeditek a "közösködést" mintha ő is ott lakna, és megoszlanának a költségek is (ami ebben a helyzetben nyilván nem oszlik meg)



2021. dec. 30. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%

Én kaptam kulcsot kb a kapcsolatunk 2. hónapjától kezdve, és bármikor mehettem, mert alap, ahogyan ő is jöhetett akármikor.


Festés, stb, bármilyen változtatás viszont közös döntés.

2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!