Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnantól számít menthetetlenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számít menthetetlennek egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve élünk együtt, az én lakásomban.

Tudta, hogy mekkora a lakás, tudta, hogy vannak állataim. Neki is van kutyája, azzal együtt költözött ide.

Kb 2-3 hónapja megváltozott a kapcsoltunk. (kb ebben az időben kerültem újra homeofficeba)

Rugalmas munkaidőben dolgozom, legkésőbb fél3-kor végzek.

Mire hazaér kitakarítok, kutyát sétáltatok, bevásárolok.

(Hétköznap rendelünk menüt, hétvégén főzünk)

Hazaér, éhes és fáradt. Lefürdik, sorozatozunk és alszunk.

Hétvégén ha az időjárás és a pénztárcánk engedi, megyünk ide-oda.


Bedarált minket ez a mókuskerék...ami a munka-sorozatnézés felváltva. Neki lenne kedve bulizni egy baráti házaspárral. Nekem is, de nem minden hétvégén.


Sajnos arra a felismerésre jutottunk, hogy bár nagyon szeretjük egymást, nem vagyunk boldogok.

Szex van, azzal nincs probléma.


Nem akarunk szakítani, rendbe akarjuk tenni. De nem tudjuk hogyan kellene.

Korábbi rossz párkapcsolatainkban inkább szakítottunk, minthogy megjavítottuk volna amit elromlott.


Terveink vannak: nagyobb lakásba költözés, hétvégente más-más programok a változatosság kedvéért.


Sok dologban különbözünk, de azt gondolom össze tudunk csiszolódni.

Én személy szerint rengeteget változtam jó irányba, mióta együtt vagyunk. (Nem azért mert ő akart megváltoztatni, én akartam bizonyos rossz szokásokat elengedni)

Mit tehetünk még egymásért?


2022. jan. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg csak annyi történt, hogy bedaráltak a hétköznapok, akkor ki kell ugrani a hétköznapokból. Szerintem fontos, hogy a közös programok mellett külön programjaitok is legyenek. Ha állandóan együtt vagytok, nincsenek külön élmények, ami után jó hazaérni a másikhoz, akkor könnyebben bedarálnak a hétköznapok. Illetve ki kéne lépni a komfortzónából, ami a programokat illeti: hülye példa, de ha állandóan filmet néztek, egyre kevesebb új dolgot tudtok megbeszélni. De ha elmentek színházba, az egy tök más, felfrissítő élmény, csupa új dologról lehet beszélni, és a másikat is új oldalról ismeritek meg.

És beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni.

2022. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazán problémát nem is írtál, csak ellaposodott a kapcsolat. Nagyon egyszerű, kezdjetek el újra randizni.
2022. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók mindent leírtak. Hajrá, szurkolok, hogy megjavuljon a kapcsolat!
2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok-sok beszélgetésen vagyunk túl, a páromon látom az erőfeszítést, hogy ő is helyre akarja hozni.
2022. jan. 19. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

"Terveink vannak: nagyobb lakásba költözés, hétvégente más-más programok a változatosság kedvéért."

Meg kell valósítani a terveket, és megújultok.

2022. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!